usługa Moduł Canal+ CAM ECP 4K CI+ Start+ 1m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NC+
  • Dostępność: Jest
  • Cena netto: 153,66 zł 189,00 zł
  • szt.

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy w tego samego dnia

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy tego samego dnia

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

CANAL+  TELEWIZJA NA KARTĘ Z PAKIETEM START+ Moduł Canal+ Cayman CAM CI+ ECP 4K Start+ 1m

Zestaw startowy telewizji na kartę Canal+ z pakietem Start+ na okres 1 mieiąca, zestaw karta Cayman + Moduł Canal+ CI+ ECP 4K
Telewizja na kartę to możliwość oglądania najlepszych kanałów bez niepotrzebnych formalności.

Telewizja HD – bez umowy z modułem CAM na własność. Oglądaj i płać kiedy chcesz!

Oferta dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na miesiąc dostajesz ponad 150 kanałów, w tym pakiet CANAL+.

Po miesiącu możesz zrobić doładowanie na Pakiet Start+ - ponad 80 kanałów od 19,99zł/mies.1

Jeżeli nie wybierzesz pakietu i nie doładujesz konta, to przez jeden miesiąc po wygaśnięciu dostępu do pakietu podstawowego możesz korzystać z Pakietu bez opłat - 22 kanały za 0zł2.

Niezależnie od pakietu moduł zostaje z Tobą, na własność.

Moduł CAM CI+
- Moduł CAM CI+ umożliwia odbiór programów nadawanych z satelity przez Platformę CANAL+ oraz innych, niekodowanych programów telewizyjnych w jakości HD, a także stacji radiowych.
- Przed wyborem modułu CAM upewnij się czy Twój telewizor jest zgodny ze standardem CI+ oraz ma wbudowany tuner DVB-S.- Kanał promocyjny nie stanowiący oferty. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte Ofertą „nc+ telewizja na kartę” usługi/Pakiety. Udostępnienie jak i wycofanie takich usług/Pakietów nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta.

- FTA (ang. free to air) - programy powszechnie dostępne drogą satelitarną, do których dostęp jest możliwy przy użyciu Sprzętu wraz z kartą dostępu warunkowego, zakupionego w ramach Oferty "nc+ telewizja na kartę" i stanowiącego własność Klienta. Kanały FTA dostępne bez opłat, nie stanowią Oferty "nc+ telewizja na kartę".

- Kanał promocyjny nie stanowiący oferty. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte Ofertą „nc+ telewizja na kartę” usługi/Pakiety. Udostępnienie jak i wycofanie takich usług/Pakietów nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta.
Moduł CAM CI+ ECP wprowadza nową, ulepszoną generację ochrony treści Ultra HD wymaganą coraz powszechniej przez dostawców treści.
Oznacza to, iż odbiór programów zabezpieczonych standardem  ECP będzie możliwy wyłącznie na urządzeniach wspierających ten standard.
Dotyczy to zarówno modułu jak i telewizora. Moduł CAM CI+ ECP oferowany przez CANAL+ jest zgodny z tym standardem.
Jeśli Twój telewizor nie obsługuje standardu ECP to część kanałów lub programów może być zablokowana ze względu na niewystarczający poziom zabezpieczenia treści.

PRZEWODNIK UŻYTKOWNIKA

INSTRUKCJA MODUŁ CAM CI+