Kabel elektryczny ziemny YKY 3x1,5 0,6/1kV 50m

  • szt.
  • Cena netto: 215,37 zł 264,90 zł
  • Niedostępny

 

Kabel elektryczny ziemny YKY 3x1,5 czarny rolka 50m

Kable elektroenergetyczne przeznaczone są do przesyłania energii elektrycznej, stosowane są do pracy w urządzeniach energetycznych w zakładach przemysłowych, elektrowniach i lokalnych sieciach zasilających aglomeracje. Typ YKY oznacza kable elektryczne, zazwyczaj ziemne do stosowania zewnętrznego. Posiadają one zewnętrzną powłokę/izolację odporną na warunki atmosferyczne.

Dane techniczne:

- Budowa żył: Jednodrutowe
- Kolor izolacji: Czarny
- Liczba żył: 3x1,5
- Izolacja żył: PVC
- Materiał żył: Miedź (Cu)
- Kolory żył: Odpowiednio dla konstrukcji
- Kolor powłoki zewnętrznej: Czarny
- Powłoka zewnętrzna: polwinit PVC do zastosowań zewnętrznych
- Zgodny z normą: PN-91/E-90401
- Minimalny promień zgięcia: 10xD (D - śr. zewn. kabla)
- Napięcie nominalne: 0,6/1 kV
- Zakres temperatury dla instalacji na stałe: Od -30 °C do 70 °C

Polska produkcja

Prezentowany przedmiot został wyprodukowany w całości w Polsce. W procesie produkcyjnym użyto najwyższej jakości materiałów, a finalny produkt został poddany wymagającej kontroli jakościowej. Poziom wykonania jest bezkonkurencyjny w stosunku do produktów sprowadzanych z Chin, czy Tajwanu.

W swojej ofercie mamy kable polskich producentów: ELPAR, ELTRIM, NKT, ELEKTROKABEL, TELEFONIKA i ZEIT. Parametry i wygląd kabli powyższych producentów są zbliżone.
Dobór producenta uzależniony jest od stanów magazynowych i pozostaje po naszej stronie. Jednak niezależnie od marki, otrzymacie Państwo produkt najwyższej jakości.

W razie zapotrzebowania na inny kabel prądowy, o innej specyfikacji, innej długości lub niestandardowy - zachęcamy do kontaktu.