Elektryczne biurko Spacetronik Moris 124WG 100x60

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Spacetronik
 • Dostępność: Jest
 • Cena netto: 812,20 zł 999,00 zł
 • szt.

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy w tego samego dnia

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy tego samego dnia

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Elektryczne biurko z regulacją wysokości Spacetronik Moris SPE-O124

Biurko z elektryczną regulacją wysokościElektryczne biurko

Ból pleców jest coraz bardziej powszechnym zjawiskiem nawet wśród osób młodych. Jego pochodzenie może mieć wiele przyczyn. Jednak coraz częstsze, długie przebywanie w pozycji siedzącej na pewno nie pomaga. Z uwagi na to firma Spacetronik przygotowała biurko elektryczne Moris SPE-O124. Dzięki niemu zarówno podczas pracy, jak i relaksu będziesz mógł sam zadecydować czy chcesz siedzieć, czy stać! Zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj!


Pracuj jak chcesz z biurkiem regulowanym Spacetronik Moris SPE-O124

W celu zachowania pełni zdrowia, podczas pracy przy biurku, powinno się regularnie zmieniać pozycję swojego ciała. Wskazuje się na to, że w ciągu każdej godziny pracy powinno się wstawać na 15 minut. Tak by w ciągu 8 godzin pracy przez 2 stać. Biurko elektryczne Spacetronik Moris SPE-O124 pozwala Ci na regulację wysokości w zakresie 730 - 1210 mm. Dzięki temu sam będziesz mógł wybrać czy chcesz pracować na stojąco, czy siedząco. Co więcej, dzięki regulowanej wysokości będzie mogło z niego korzystać bezproblemowo kilka osób.

Ergonomiczne biurko

Kontroler do regulacji wysokości blatu z funkcją zapamiętywania pozycji

Biurko z regulowanym blatem posiada wielofunkcyjny kontroler. Reguluj wysokość za pomocą przycisków "góra" oraz "dół" i obserwuj aktualną pozycję na wyświetlaczu LED. Zapamiętaj wybrane pozycje i wracaj do nich w przyszłości, naciskając jeden z czterech programowalnych przycisków pamięci wysokości. Uzupełnij baterię w swoich urządzeniach np. smartfonie. Wykorzystaj do tego wbudowane porty USB-A oraz USB-C. Nie należy korzystać z portów USB podczas regulacji wysokości blatu biurka — jeśli zmieniasz wysokość blatu — odłącz urządzenia.

Regulowane biurko

Biurko regulowane Biurko elektryczne

Biurko regulowane elektrycznie Spacetronik SPE-O124 ma możliwość zapamiętywania pozycji. Oznacza to, że biurko automatycznie zmieni wysokość po naciśnięciu jednego przycisku. Co, więc gdy niespodziewanie w trakcie opuszczania się biurka, na jego drodze stanie Twoje dziecko? Między innymi na taką okazję biurko Moris SPE-O124 zostało wyposażone w innowacyjny system antykolizyjny. Biurko, gdy tylko wykryje na swojej drodze przeszkodę, automatycznie się zatrzyma i wycofa. Dzięki temu zarówno Twoje dziecko będzie bezpieczne, jak i biurko się nie uszkodzi.

Biurko regulowane elektrycznie Spacetronik Moris SPE-O124 z wielofunkcyjnym haczykiem

W trosce o Twoją wygodę biurko elektrycznie regulowane Spacetronik Moris SPE-O124 zostało wyposażone w wielofunkcyjny haczyk. Dzięki niemu będziesz mógł powiesić, chociażby swój plecak ze wszystkimi potrzebnymi do pracy rzeczami. Takie rozwiązanie sprawi, że będziesz miał wszystkie potrzebne przedmioty pod ręką. Nie będziesz musiał więc po co chwilę podnosić się od biurka. Co, więcej, jako że wszystko będzie w plecaku na haczyku, nic niepotrzebnego nie będzie zajmowało Twojej przestrzeni na blacie. Pracuj wygodniej z Biurkiem elektrycznym Spacetronik Moris SPE-O124.

Biurko regulowane elektrycznie

Kompaktowa budowa pozwalająca na ekologiczny transport

Biurko Spacetronik Moris SPE-O124 składa się z osobnych elementów gotowych do złożenia. Zmontowanie stelaża jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wybierając produkt niezłożony, masz swój udział w walce o ochronę środowiska. Produkt niezłożony zajmuje zdecydowanie mniej przestrzeni w transporcie niż złożony. Dzięki temu w samochodzie dostawczym zmieści się naraz więcej paczek. Samochód spalinowy emituje średnio 350 g dwutlenku węgla na każdą przejechaną milę (1,6 km). Kurier będzie pokonywał daną trasę rzadziej, dzięki temu, że naraz będzie w stanie przewieźć więcej paczek, zmniejszy to emisję CO2.

Biurko z regulowaną wysokością

Zorganizuj swoja przestrzeń z elektrycznym biurkiem Spacetronik Moris SPE-O124

Uporządkowane miejsce pracy może pozytywnie odbić się na Twojej produktywności. Dzięki haczykowi uporządkujesz przestrzeń na blacie. Organizer na kable pozwoli Ci natomiast uporządkować przestrzeń pod blatem. Dzięki niemu wszystkie przewody będą schowane w jednym miejscu. Zyskasz tym samym sporo przestrzeni na nogi. Będziesz mógł pracować w wygodniejszej pozycji, co może pozytywnie przełożyć się na poziom Twojego skupienia i tym samym produktywność.

Biurko z regulowaną wysokością

 Solidna, przemyślana budowa

Biurko ergonomiczne Spacetronik Moris SPE-O124 zostało przystosowane do tego, byś mógł korzystać z niego, gdy tylko chcesz. Zostało wyposażone w bardzo cichy napęd – jego praca nie przekracza 45 – 50 dB. Jest to porównywalne do głośności ludzkiego szeptu. Co więcej, zmiana pozycji odbywa się przy prędkości aż 25 mm/s. Dodajmy do tego udźwig maksymalny do 50 kg. Otrzymujemy bardzo kompleksowy produkt, przystosowany do zapewnienia nam jak największej wygody pracy.

Biurko z regulowaną wysokością

Biurko elektryczne z zaawansowanym, programowalnym kontrolerem Spacetronik Moris SPE-O124

 • 2-stopniowa konstrukcja kolumny
 • Jednosilnikowy system
 • Zakres regulacji 73 - 121 cm
 • Maksymalna nośność 50 kg
 • Rozmiar blatu 1002×602×16 mm
 • Prędkość regulacji wysokości 25 mm/s
 • Bardzo cichy napęd; poziom hałasu poniżej 45-50 dB
 • Zasilanie 100 V - 240 V
 • Zaawansowany kontroler z pamięcią 4 pozycji, wyświetlaczem, portem USB-A oraz USB-C
 • Systemy zabezpieczające: chroniący przed przegraniem i przeciążeniem
 • Stała i płynna prędkość regulacji
 • Łatwy montaż i obsługa
 • Innowacyjny system antykolizyjny
 • Biały stelaż, blat w dekorze szarym
 • Gwarancja 5 lat
Specyfikacja Projektora

Wideo


 b