Blat biurka 180x75x1.8 cm Brązowy Rustic

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Spacetronik
  • Dostępność: Jest
  • Cena netto: 446,34 zł 549,00 zł
  • szt.

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy w tego samego dnia

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy tego samego dnia

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

 

Blat do biurka uniwersalny Spacetronik 1800 x 750 mm Brąz Rustic

Solidny uniwersalny blat 180x75 cm do biurka lub stołu wykonany z wysokiej jakości płyty obustronnie laminowanej o grubości 18 mm. Posiada zaokrąglone narożniki i jest zabezpieczony obrzeżami z ABS w kolorze blatu. W połączeniu z elektrycznym stelażem biurkowym stanowi ergonomiczne i nowoczesne wyposażenie miejsca pracy, zarówno w domu, jak i przestrzeni biurowej.

blat do biurka

Ekologiczny materiał spełniający wyśrubowane normy

Nasze blaty spełniające normę EPA ESCA Title VI / CARB II to wybór zrównoważony dla osób świadomych ekologii. Zgodnie z tymi surowymi standardami, nasze blaty zostały wyprodukowane z myślą o ochronie środowiska oraz zdrowia użytkowników. Dzięki eliminacji lub minimalizacji emisji szkodliwych substancji, nasze blaty są przyjazne dla środowiska i zapewniają bezpieczne warunki dla domowych i biurowych użytkowników. Nasza zgodność z normami EPA ESCA Title VI / CARB II stanowi nasze zobowiązanie do dbałości o planetę oraz zapewnienia produktów wysokiej jakości, które są zarówno ekologiczne, jak i bezpieczne dla ludzi. Wybierając nasze blaty, wybierasz nie tylko piękno i funkcjonalność, ale także wspierasz naszą wspólną troskę o zdrowie naszej planety.

blat do biurka

Właściwości antybakteryjne

Antybakteryjność płyt laminowanych oznacza, że bakterie nie namnażają się na powierzchni płyt. Testy, wg ISO 22196:2011, przeprowadza się na 2 bakteriach (Staphylococcus aureus - gronkowiec złocisty i Escherichia coli - pałeczka okrężnicy), a ich wynik potwierdza, że powierzchnia płyt laminowanych posiada zdolność do hamowania wzrostu mikroorganizmów.

blat do biurka

Konserwacja i czyszczenie

Z uwagi na to, że powierzchnia płyty laminowanej jest "ostatecznie skończoną" nie należy stosować środków agresywnie czyszczących ani nabłyszczających (np. rozpuszczalniki). Do konserwacji stosuje się suchą lub lekko wilgotną, miękką ściereczkę. W przypadku większych zabrudzeń można zastosować roztwór z płynu do mycia naczyń, a następnie przetrzeć miękką wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha.


Blaty na zamówienie

Inny rozmiar, kształt lub dekor? Jeśli potrzebujesz większej ilości blatów o spersonalizowanych parametrach, skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny. 

blat do biurka

Najważniejsze cechy

- uniwersalny blat do biurka lub stołu
- wykonany z obustronnie laminowanej płyty wysokiej jakości
- zabezpieczony obrzeżami z ABS
- okrągłe narożniki
- wysoka odporność na zarysowania


Blat  - parametry

- Długość: 180 cm
- Szerokość: 75 cm
- Wysokość: 1,8 cm
- Kolor blatu: Brąz rustic
- Materiał: Płyta laminowana (obustronnie)
- Obrzeża: ABS w kolorze blatu


blat do biurka