Android SMART Google TV Next 4K Android 11

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NEXT
  • Dostępność: Jest
  • Cena netto: 259,35 zł 319,00 zł
  • szt.

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy w tego samego dnia

Produkty zamówione do godz.12:00 wysyłamy tego samego dnia

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Przystawka Android SMART TV Google TV Next 4K Android 11 Netflix, HBO MAX, Disney+

Google TV Next 4K to certyfikowane przez Google urządzenie multimedialne z najnowszym systemem operacyjnym Google TV (wersja 11), które zamienia każdy telewizor w niesamowity smartTV. O wydajność i szybkość zadba procesor AMLogic S905Y4 16500DMIPS, który wspierają 2 GB pamięci RAM LPDDR4 i 8 GB pamięci eMMC Flash.

Asystent głosowy Google, zainstalowany YouTube, certyfikany Netflix, sklep Google Play, Prime Video, wbudowany chromecast. Oczywiście istnieje ciągłe wsparcie dla najczęściej używanych aplikacji znalezionych w sklepie Google Play, takich jak: Netflix, HBO MAX, Disney+, Prime Video czy aplikacje do oglądania transmisji na żywo popularnych programów różnych dostawców. M.in. takich jak Televio, WP Pilot, Player, Polsat Box, TVP Go i inne.

Kluczowe cechy
- System operacyjny Android Google TV (wersja 11)
- Odtwarzacz multimedialny 4K
- Certyfikat Google, Asystent Google (Hey Google), Netflix
- Wydajny procesor AMLogic S905Y4
- HDR10, HDR10+, HLG
- Sterowanie Bluetooth
- 8 GB pamięci flash eMMC
- 2 GB pamięci RAM
- Dolby Audio
- WiFi 5 Dual Band 2x2 WiFi 2,4 / 5 GHz i BLE 5,0
- Bluetooth BLE 5.0
- Aktualizacja oprogramowania on-line

Oglądanie telewizji
Możesz także oglądać telewizję na żywo w Google TV Next. Wystarczy zainstalować aplikację danego dostawcy, zasubskrybować daną usługę i uzyskać prosty dostęp do pełnej oferty. Obsługiwane aplikacje to m.in. WP Pilot, Polsat Box Go, Televio, Player i nie tylko.


Zalety:
- nie potrzebujesz anteny satelitarnej, kabla koncentrycznego i innych akcesoriów
- proste połączenie z internetem
- bez skomplikowanej instalacji
- dobry odbiór nawet przy złej pogodzie
- archiwum telewizyjne

Usługi streamingu
Dzięki Google TV Next możesz oglądać najnowsze filmy i seriale bez reklam za pośrednictwem serwisów streamingowych, takich jak Netflix, HBO MAX, Disney+, Prime Video, Apple TV, VOYO i innych. Oglądaj najnowsze filmy lub seriale w dowolnym miejscu i czasie


Dla Graczy
Ze Sklepu Google Play możesz pobrać wiele gier, w które możesz grać bezpośrednio na telewizorze za pomocą urządzenia z Google TV Next. Możesz wybierać spośród różnych gatunków, takich jak akcja, wyścigi, platformówki, sporty, walki, gry wieloosobowe itp. Do wygodnej gry możesz wykorzystać m.in. Bezprzewodowy kontroler Xbox, który łączy się łatwo i szybko przez Bluetooth.

Pilot
Pilot Bluetooth jest utrzymany w minimalistycznym stylu, ale ma wszystko, czego potrzebujesz. Szybko go opanujesz, a poruszanie się w menu będzie dla Ciebie wyjątkowo bezproblemowe. Na pilocie znajdziesz przyciski szybkiego dostępu do aplikacji YouTube, jednego z najpopularniejszych serwisów streamingowych Netflix, a nawet do aplikacji Disney+, która już jest dostępna na polskim rynku od 14 czerwca 2022 roku.
Możesz także użyć elementów sterujących poleceniami głosowymi Google. Powiedz nam, co Cię interesuje lub co chcesz oglądać, a Asystent Google pokaże to bezpośrednio na Twoim telewizorze. Jeśli chcesz korzystać z inteligentnego domu, możesz włączyć światło, podnieść temperaturę termostatu, wyłączyć urządzenie elektryczne itp. za pomocą wbudowanego Asystenta Google.


Wbudowany Chromecast
Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast możesz łatwo i bezprzewodowo podłączyć smartfon do telewizora (filmy, zdjęcia, muzyka...). Ta funkcja może udostępnić zawartość prawie każdego smartfona, tabletu lub laptopa.

Bluetooth
Oprócz posiadania pilota Bluetooth podłączonego do Google TV Next, możesz również bezprzewodowo podłączyć kontroler do gier, słuchawki Bluetooth lub głośnik Bluetooth. Będziesz cieszyć się doskonałym wrażeniami filmowymi dzięki doskonałej ścieżce audio.


Specyfikacja techniczna
- System operacyjny: Android Google TV (wersja 11)
- Chipset: AMLogic S905Y4 16500 DMIPS / czterordzeniowy 2,0 GHz (ARM Cortex-A35)
- RAM: 2 GB LPDDR4
- Flash: 8GB eMMC NAND
- WiFi: 5 Dual Band 2x2 WiFi 2.4/5 GHz a BLE 5.0
- Bluetooth: BLE 5.0
- Certyfikaty: Google, Netflix
- HDR: HDR10, HDR10+, HLG
- Aktualizacja oprogramowania przez Internet: Tak
- Dźwięk Dolby: Tak
- Rozdzielczość wideo: 4K, 1080i/p, 720p, 576i/p, 480i/p
- Opakowanie: Google TV Stick, zasilacz, kabel micro USB, kabel HDMI, instrukcja obsługi