Kategorie

XBLITZ BABY MONITOR Niania elektroniczna z kamerą

Producent: XBLITZ
Dostępność:
Jest
szt.
229,00 zł Cena netto: 186,18 zł

Niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor 2,4 GHz

Gdy śpi, odpoczywa lub baraszkuje, Ty możesz stale nad nim czuwać. Elektroniczna niania Xblitz Baby Monitor dostarczy Ci podgląd wideo, dźwięk i temperaturę z pokoju Twojego dziecka. Dzięki temu będziesz natychmiast wiedzieć, kiedy zareagować.

Xblitz Baby Monitor – jest zaawansowaną nianią elektroniczną, która będzie Cię zawsze wspierać w opiece nad Twoim maleństwem. Czas snu lub odpoczynku najmłodszych to chwile, kiedy możesz skupić się na innych zajęciach. Do tej pory nie było to takie proste. 

Dzięki Xblitz Baby Monitor możesz bezpiecznie oddalić się od sypialni dziecka jednocześnie stale obserwując i kontrolując sytuację w pokoju. Przenośny monitor poinformuje Cię o temperaturze otoczenia, pozwoli uruchomić szeroką gamę wbudowanych kołysanek, a w nagłej sytuacji umożliwi nawet dwustronną komunikację.

WYSOKIEJ JAKOŚCI OBRAZ I DŹWIĘK 

Bezprzewodowa, dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami wyróżnia się wysoką jakością przesyłanego obrazu i dźwięku bez zakłóceń. Odbiornik posiada funkcję połączenia głosowego, która umożliwia zdalną rozmowę z dzieckiem w celu szybkiego uspokojenia i stworzenia poczucia bezpieczeństwa, nawet gdy nie ma nas jeszcze w pokoju dziecięcym.

Bo każde miejsce jest dobre...

Odbiornik wyposażono w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2 cale, który zapewnia komfortowe użytkowanie. Statyw pozwala łatwo ustawić kamerę w odpowiedniej pozycji, lub zamontować ją na ścianie

TWÓJ STRAŻNIK

Wychowanie dziecka to zadanie specjalne, które wymaga od rodziców wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Z maleńkim dzieckiem trzeba być w stałym kontakcie werbalnym i pozawerbalnym, przez niemalże całą dobę. Obecność mamy czy taty jest w życiu maleńkiego dziecka jego punktem odniesienia na przyszłość. Dla rodziców bywa także rezygnacją z czasu wolnego. Kiedy jednak chcesz mieć trochę wolnego czasu dla siebie lub musisz zająć się domem, wtedy nad aktywnością twojego malucha czuwać może elektroniczna niania. Urządzenie to w pewnym sensie pozwala nam słyszeć i widzieć na odległość. Xblitz Baby Monitor to niania elektroniczna której możemy zaufać i powierzyć swoje dziecko.

A CO TUTAJ SIĘ DZIEJE?

Masz pełny wgląd do sytuacji w pokoju dzieci. Niania Xblitz Baby Monitor pozwala na podgląd obrazu wideo w czasie rzeczywistym.Wszystko co musisz zrobić to ustawić dostarczoną kamerę w miejscu, które umożliwi dobrą obserwację Twojego dziecka i uruchomić monitor podglądowy. Kamera przez dostarczony zasilacz sieciowy może pracować non-stop dostarczając obraz na odległość do 260 metrów. Monitor podglądowy również posiada zasilacz, jednak dodatkowo został wyposażony we wbudowany akumulator co umożliwia przenoszenie odbiornika w dowolne miejsce – nawet bez chwilowej utraty łączności. 

MONITOROWANIE TEMPERATURY

Kamera posiada wbudowany czujnik temperatury, który mierzy temperaturę w pokoju dziecka i wyświetla ją na monitorze. Pozwala to na kontrolowanie temperatury optymalnej dla snu Twojego dziecka.

CZUWA O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY

Kamera wyposażona została w specjalny tryb nocny, który umożliwia podgląd nawet w zupełnej ciemności. Niania posiada także funkcję powiadomień alarmowych, która informuje o przebudzeniu dziecka, czy o utracie zasięgu. Funkcja ta może przypomnieć także w odpowiednim czasie np. o zaplanowanym karmieniu. 

FUNKCJE MULTIMEDIALNE

Xblitz Baby Monitor posiada 8 pięknych, zaprogramowanych kołysanek, które możesz uruchamiać na odległość. Melodie wygrywane są z głośnika kamery umieszczonej przy łóżeczku dziecka. Możesz uruchamiać je za pomocą posiadanego przy sobie monitora. Kołysanki są bardzo pomocne podczas uspokajania oraz usypiania dziecka. Melodie można uruchomić zdalnie, wybierając odpowiedni przycisk na odbiorniku.

Niania posiada także funkcję czuwania VOX, która gwarantuje maksymalną oszczędność energii - niania pracuje wówczas w trybie czuwania, a w momencie wykrycia ruchu lub głosu uruchamia się i przekazuje obraz i dźwięk na ekran odbiornika.

NA TO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ....

Zasięg

Jest to parametr, który pozwala określić, w jakiej odległości od siebie mogą znajdować się odbiornik oraz nadajnik. Podawana wartość dotyczy najczęściej otwartej przestrzeni lub przy zachowaniu optymalnych warunków (bez zakłóceń i przeszkód). By dowiedzieć się przy maksymalnie jakiej odległości pracuje niania w zwykłych warunkach np. w domu, należy przyjąć 1/5 podanego przez producenta zasięgu.

Kanały

Wybierając nianię, warto zdecydować się na taką, która oferuje co najmniej kilkanaście kanałów do transmisji. Dzięki temu zawsze można znaleźć kanał o najmniejszym zakłóceniu, który nie odbierze dźwięków np. z innej niani. Ciekawym i przydatnym rozwiązaniem jest automatyczne skanowanie kanałów do transmisji i wybór tego, który charakteryzuje się najmniejszymi zakłóceniami.

Częstotliwość sygnału

Najlepiej sprawują się nianie, które komunikują się na częstotliwościach 1,88 lub 2,4 GHz. Wtedy też sygnał może być przesyłany bez zakłóceń. Najgorzej wypadają urządzenia korzystające z częstotliwości 446 MHz.

WAŻNE FUNKCJE !

 • tryb nocny – pozwala na obserwację dziecka także w nocy, gdy w pokoju są zgaszone światła. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu podczerwieni.
 • monitor – niektóre nianie, zamiast zwykłego wyświetlacza zamontowanego w stacji rodzica, są wyposażone w oddzielny monitor.
 • termometr – mierzy temperaturę w pokoju dziecka. Dzięki niemu rodzic może kontrolować temperaturę powietrza – czy w pomieszczeniu nie jest za zimno lub za gorąco.
 • kanał zwrotny (komunikacja dwukierunkowa) – w większości zestawów niania pozwala tylko na odbiór dźwięków dochodzących z pokoju dziecka. Jednak najlepiej wypdają urządzenia, które pozwalają na komunikację w drugą stronę tzn: rodzic może zacząć mówić do odbiornika, by dziecko uspokoiło się i ponownie zasnęło.
 • kołysanki – uspokajają dziecko i pozwalają mu zasnąć. Producenci zamieszczają różną ilość kołysanek – od kilku do kilkunastu.

DLA RODZICÓW:

 1. Wyświetlacz LCD
 2. Dioda sygnalizująca przekaz
 3. Dioda zasilania
 4. Menu / Odtwarzanie muzyki
 5. Przycisk włączania / Powrót
 6. Ciszej / W dół
 7. Głośniej /  W górę
 8. Przycisk PTT (przekaz głosu)
 9. Mikrofon
 10. Głośnik
 11. Gniazdo zasilania

DLA DZIECKA:

 1. Czujnik światła
 2. Diody podczerwieni
 3. Obiektyw
 4. Dioda zasilania
 5. Mikrofon
 6. Głośnik
 7. Przycisk parowania
 8. Czujnik temperatury
 9. Gniazdo zasilania

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Ekran: Kolorowy ekran odbiornika 2,0 cala TFT LCD
 • Zakres częstotliowści: 2400 MHz~2483.5 MHz
 • Zasięg: do 260 metrów na otwartym terenie, do 50 metrów w pomieszczeniach
 • Podgląd nocny: Tak. Posiada możliwość podglądu nocnego tzw. Night Vision (diody IR 8szt)
 • Zakres kamery w ciemności: do 5 metrów
 • Rozdzielczość kamery: 320x240
 • Zasilanie: z zasilacza sieciowego
 • Mobilność: Tak. Możliwość zamontowania kamery w różnych miejscach
 • Mikrofon: Tak, rejestracja filmów z dźwiękiem
 • Sygnał: bardzo stabilny sygnał w obie strony, brak zakłóceń
 • Dwukierunkowa komunikacja głosowa: Tak
 • Wbudowane kołysanki: Tak. Odtwarzanie wbudowanych kołysanek (8 różnych)
 • Tryb czuwania: Tak. Tryb czuwania VOX (oszczędzania energii)
 • Czujnik temperatury otoczenia: Tak
 • Temperatura pracy: -10C do 50C

W zestawie:

 • Kamera (nadajnik) Xblitz Baby Monitor
 • Monitor (odbiornik) Xblitz Baby Monitor
 • Ładowarka (Zasilacz) sieciowa - 2 szt
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Eleganckie opakowanie (w sam raz na prezent)
 • Paragon lub faktura VAT
Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl