Kategorie

Wideorejestrator Mini Kamera XBLITZ TRUST

Producent: XBLITZ
Dostępność:
szt.
315,00 zł Cena netto: 256,10 zł

Wideorejestrator XBLITZ Trust

Cechy :

  • Ekran: 1,5" LCD
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 - FULL HD
  • Kąt widzenia: 170 stopni
  • Sensor: SONY IMX323
  • Funkcja: HIGH DYNAMIC RANGE
  • Filtr Polaryzacyjny w zestawie

Kamera samochodowa, której możesz zaufać.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii super kondensatorów oraz zaawansowanych rozwiązań optycznych kamera samochodowa Xblitz Trust to sprzęt budzący zaufanie. Obiektyw kamery wyposażony jest w zestaw sześciu szklanych soczewek oraz filtr polaryzacyjny. Zapewnia to niezrównaną jakość obrazu w każdych warunkach. A dzięki kompaktowej obudowie wideorejestrator nie ogranicza pola widzenia kierowcy.

[JAKOŚĆ FULL HD]

Kamera samochodowa Xblitz Trust rejestruje obraz w jakości Full HD przy wykorzystaniu zaawansowanego sensora Sony IMX323. Dodatkową kontrolę nad jakością obrazu pełni tutaj funkcja HDR (High Dynamic Range), która odpowiada za podbicie kontrastów – dzięki czemu nagranie wideo posiada bogatsze i bardziej nasycone kolory.

[SZEROKOKĄTNY OBIEKTYW + FILTR]

Obiektyw mini kamery Xblitz Trust rejestruje obraz w zakresie 170°. Jest to znacznie większy kąt niż w standardowych obiektywach kamer samochodowych. Umożliwia to rejestrację szerszej sceny przed pojazdem i tym samym zapis większej ilości szczegółów przebiegu trasy. Rejestrator trasy Xblitz Trust wyposażony jest również w filtr polaryzacyjny, który pozwala na eliminację odblasków światła z szyb innych pojazdów i łatwiejszą identyfikację kierowcy.

[AUTO-START]

Kamera została zautomatyzowana pod kątem rozpoczęcia i zakończenia nagrywania bez ingerencji użytkownika (kierowcy).

Po podłączeniu Xblitz Trust do gniazda zapalniczki – nagrywanie przebiegu trasy rozpocznie się po uruchomieniu pojazdu i zakończy kilka sekund po jego wyłączeniu.

[SUPER KONDENSATORY]

Xblitz Trust posiada innowacyjny system zasilania wewnętrznego, oparty o wbudowane super kondensatory, które stabilnie podtrzymują pracę kamery w trybach pracy końcowej.

Posiadają znacznie dłuższą żywotność niż konwencjonalne zasilanie bateryjne. Bardzo dobrze znoszą wysokie i niskie temperatury występujące w kabinie samochodu. Kamera samochodowa Xblitz Trust jest pierwszym video rejestratorem trasy w ofercie marki Xblitz, gdzie zastosowano nowoczesny system super kondensatorów.

[CZYTELNY WYŚWIETLACZ]

Kamera wyposażona została w 1,5″ czytelny wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak również przeglądanie plików archiwalnych.

[DIODA STATUSU]Informuje o statusie pracy kamery.

[PORTY ZEWNĘTRZNE]Porty Mini HDMI oraz mini USB znajdują się na bocznych ściankach kamery, dzięki czemu jest do nich łatwy dostęp.

[CZYTELNY WYŚWIETLACZ]Wyświetlacz o przekątnej 1.5 cala, umożliwia podgląd obrazu w czasie nagrywania oraz przeglądanie zapisanych już plików wideo.

[WYGODNE PRZYCISKI FUNKCYJNE]Na tylnym panelu umiejscowione zostały również wygodne w użyciu przyciski do obsługi wszystkich funkcji kamery.

[G-SENSOR]

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

[ZAPIS DŹWIĘKU]

Wideorejestrator Xblitz Trust posiada wbudowany mikrofon i głośnik – dzięki czemu możliwa jest rejestracja i odtwarzanie dźwięku z wnętrza samochodu co może stanowić dodatkową dokumentację sytuacji na drodze.Funkcję zapisu audio można prosto wyłączyć z poziomu menu kamery.

[DANE TECHNICZNE]

Model: Xblitz Trust

Procesor: NTK 96658

Sensor: Sony IMX323

Wyświetlacz: 1.5 cala

Kąt widzenia: 170°

Obiektyw: 6G

G-SENSOR: Tak

HDR: Tak

Rozdzielczość wideo: max. 1920x1080P

Format pliku: *.MP4

Filtr: Tak (Polaryzacyjny)

Karta pamięci: MicroSD do 128GB (klasa 10)

Porty: mini HDMI, mini USB

Nagrywanie w pętli: Tak

Audio: Wbudowany mikrofon / głośnik

Typ zasilania: USB 5V / 1.5A (Super kondensatory)

Zawartość zestawu: Kamera Xblitz Trust, filtr polaryzacyjny, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi, kabel USB, przyssawka mocująca, czytnik kart microSD.

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl