Kategorie

Wewnętrzna kamera Wi-Fi 1080p Qnect QN-IPC02

Producent: Qnect
Dostępność:
Jest
szt.
369,00 zł Cena netto: 300,00 zł

Wewnętrzna kamera Wi-Fi 1080p Qnect QN-IPC02

Bezprzewodowa kamera IP Wi-Fi QN-IPC02 to idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i firmy, biura. Nie martw się o swój dom podczas wyjazdu na urlop. Aplikacja przyśle powiadomienie na Twój telefon, gdy detektory w urządzeniu wykryją ruch lub dźwięk. Sprawuj kontrolę w każdej chwili, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz - będziesz potrzebował jedynie dostęp do internetu. Uwiecznij ciekawe chwile, robiąc zdjęcie lub rejestrując film. Kamera Wifi pracuje z darmową aplikacją Smart Life lub Qnect Home. 

Detektor ruchu i dźwięku

Martwisz się o swój dom podczas Twojej nieobecności? Dzięki wewnętrznej kamerze Qnect QN-IPC02 możesz już bez obaw zostawiać na długie dni swoje mieszkanie. Gdy kamera wykryje ruch w swoim polu widzenia lub dźwięk, otrzymasz powiadomienie na swój telefon z załączonym zdjęciem zrobionym w momencie detekcji. Aplikacja pozwala na ustawienie trzech poziomów czułości: niski, średni oraz wysoki. Ponadto możemy ustawić harmonogram dla aktywacji lub deaktywacji PIR, może on również działać nieprzerwanie przez cały dzień.

Detektor dźwięku detektor ruchu PIR

Dwukierunkowy dźwięk

Zostawiłeś na krótko dziecko w domu, ponieważ chcesz zrobić szybkie zakupy, ale martwisz się czy wszystko w porządku? Rozmawiaj z nim i kontroluj sytuację w domu dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi (Two-way Audio). Gdy sąsiedzi skarżą się na Twojego psa, który nieustannie szczeka - wydaj mu polecenie, nawet gdy Cię nie ma w domu.

Wysoka jakość obrazu

Monitoruj Twój dom w rozdzielczości 1080p FHD z szerokim kątem widzenia 80°, aby zobaczyć więcej niż w innych kamerach tej klasy. Z kamerą Qnect nikt, ani nic nie umknie Twojemu oku.

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy

Dzięki bezprzewodowej kamerze Qnect możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy. Przechowuj zapisane materiały na karcie pamięci (obsługiwane karty MicroSD do 64 GB) lub w chmurze. Aplikacja Smart Life i Qnect Home umożliwi Ci odtwarzanie zapisanych zdjęć i filmów.

Kamera bezprzewodowa IP Wi-Fi Spacetronik Smart Life

 

Darmowa aplikacja & łatwa instalacja


Obsługa inteligentnych urządzeń Qnect odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji Smart Life lub dedykowanej bezpośrednio dla urządzeń Qnect aplikacji Qnect Home, która jest dostępna na systemy iOS & Android.
Sam proces zakładnia konta w aplikacji jak i dodawania urządzeń jest banalnie prosty, a w razie jakichkolwiek problemów aplikacja podpowiada krok po kroku co należy zrobić i gdzie wpisać, jedyne co musimy znać to nazwa i hasło do sieci WiFi. 

Specyfikacja

- Łączy się bezpośrednio z Twoim domowa sieć Wi-Fi
- Full HD 1080P
- Zasilany przez USB 5 V 1000 mA
- Kąt detekcji 80 °
- Widok nocny 10m
- Kąt obrotu w poziomie: 355 °
- Kąt pochylenia: 155 °
- Inteligentne śledzenie ruchu
- Obsługa kart Micro SD (maks. 64 Gb)
- Opcja przechowywania w chmurze
- Wymiary: 71 x 131 x 54 mm

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl