Kategorie

Transmiter FM z pilotem LTC K17

Producent: Lexton
Dostępność:
Jest
szt.
45,00 zł Cena netto: 36,59 zł

Chcesz posłuchać swojej ulubionej kolekcji plików MP3 w samochodzie?

Do naszego transmitera wystarczy podłączyć dowolną przenośną pamięć podłączaną przez port USB (pendrive, czytnik kart, odtwarzacz mp3 lub mp4 itp.) lub kartę pamięci SD / MMC, ustawić wybraną częstotliwość w Twoim radiu samochodowym i wcisnąć PLAY na urządzeniu!

Ruchomy przegub pozwala na komfortowe używanie go w samochodach, które mają gniazdo zapalniczki usytuowane w ciasnym, trudno dostępnym miejscu lub blisko dźwigni zmiany biegów.

Wyświetlacz LCD pokazuje aktualnie wybraną częstotliwość pracy, tytuł oraz czas trwania odtwarzanego utworu.Przenoszony dźwięk jest wysokiej jakości, w stereo!

Wielofunkcyjny pilot pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami transmitera.

Urządzenie posiada pełny zakres częstotliwości pracy od 87,5 MHz do 108 Mhz stopniowany co 0,1 MHz! Dzięki temu całkowicie zostały wyeliminowane zakłócenia ze strony stacji radiowych.

Jest wyposażony w standardowe gniazdo mini-jack, do którego można podłączyć dowolny odtwarzacz mp3, discman, walkman, laptop, palmtop lub dowolne urządzenie wyposażone w gniazdo mini-jack (3,5 mm). Kabel jack-jack w komplecie.

Zasilany jest z gniazda zapalniczki w samochodzie, co redukuje koszty eksploatacji!
Transmiter wyposażony jest w bezpiecznik, który chroni podłączone do niego urządzenie przed skutkami przepięcia instalacji samochodowej.

W skład zestawu wchodzi:

- odtwarzacz
- pilot
- kabel jack - jack
- bezpiecznikSpecyfikacja techniczna

Obsługuje: karty SD i urządzenia USB

Wyświetlacz: LCD 1.4``

Obsługuje formaty: MP3 / WMA

206 częstotliwości: z zakresu 87.5 - 108 MHz

Zasilanie: 12 - 24V

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl