Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Samochodowy mobilny wzmacniacz GSM/3G/4G LTE HiBoost HiWay-5S KIT

Producent: HiBoost
Dostępność:
Jest
szt.
4 279,00 zł Cena netto: 3 478,86 zł

Zestaw Repeater GSM/3G/4G mobilny HiBoost HiWay-5S

Pojechałeś na wakacje i narzekasz na słaby zasięg sieci komórkowej, przez który ciężko przeprowadzić rozmowę? A może chciałeś obejrzeć swój ulubiony serial będąc na kempingu, ale Internet mobilny jak zwykle zawodzi? HiWay-5S to wyjątkowy samochodowy wzmacniacz sygnału mobilnego odpowiedni dla wszystkich rodzajów pojazdów i łodzi. Łączy w sobie najpotężniejszą technologię wspomagającą konsumentów ze zdalnym monitorowaniem za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej Signal Supervisor.

Wzmacniacz GSM hiboost

Bądź osiągalny wszędzie tam, gdzie jesteś

HiWay-5S to inteligentny wzmacniacz samochodowy, który pomoże Ci być osiągalnym wszędzie tam, gdzie jeździsz. Urządzenie pasuje do każdego rodzaju pojazdu, zarówno samochodu osobowego, furgonetki, ciężarówki, jak i łodzi. Obsługując 5 pasm częstotliwości, HiWay-5S poprawia jednocześnie sygnał GSM, 3G i 4G i jest kompatybilny ze wszystkimi operatorami telefonii komórkowej działającymi w UE i Wielkiej Brytanii.

Łatwa konfiguracja i monitorowanie za pomocą aplikacji mobilnej

Wzmacniacz sygnału samochodowego HiWay-5S jest obsługiwany za pośrednictwem darmowej aplikacji producenta - Signal Supervisor. Kontroluj swój wzmacniacz bezpośrednio z telefonu lub tabletu w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja pomoże Ci bezproblemowo przejść przez instalację wzmacniacza, dzięki wbudowanemu przewodnikowi. 
Ponadto znajdziesz najlepszą pozycję dla anteny zewnętrznej za pomocą profesjonalnego miernika sygnału i będziesz informowany o stanie wydajności urządzenia, otrzymując powiadomienia push na swój telefon. Bezpłatna aplikacja dostępna jest na system iOS (App Store) oraz Android (Google Play). 

Aplikacja Hiboost apka na smartfona

Jak to działa?

Samodzielny montaż oraz używanie wzmacniaczy GSM/UMTS/LTE zwanych również repeaterami przez osoby nieuprawnione jest prawnie zabronione. Prawo do instalacji tego typu urządzeń posiadają wyłącznie operatorzy sieci komórkowych. Niezastosowanie się do powyższego może zostać uznane, jako czyn podlegający grzywnie, a w przypadku działania w sposób uporczywy, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2.

Produkt oficjalnie certyfikowany

Jakość potwierdzona przez zgodność z międzynarodowymi i unijnymi przepisami (CE RED 2014/53/EU, RoHS, ISO 9001: 2015).

O marce HiBoost

HiBoost jest jednym z wiodących producentów rozwiązań do zwiększania sygnału na rynku globalnym. Firma specjalizuje się w produkcji wzmacniaczy sygnału do telefonów komórkowych do użytku osobistego i rozwiązań przemysłowych dla operatorów komórkowych. Istnieją trzy międzynarodowe filie HiBoost w USA, Indiach i Europie. Ta europejska posiada biuro i magazyn w Hilden w Niemczech. Wzmacniacze konsumenckie HiBoost są przeznaczone do poprawy sygnału mobilnego na każdej powierzchni wewnętrznej do 5500 m2. Urządzenia prezentowane są w szerokiej gamie modeli o różnych wartościach wzmocnienia (65-75 dB). W zależności od liczby częstotliwości obsługiwanych przez urządzenie, wyróżnia się wzmacniacze 1/2/3, badź pięciopasmowe. Działają na częstotliwościach używanych przez wszystkich europejskich operatorów komórkowych (2G GSM / EGSM 900, DCS 1800 MHz; 3G WCDMA 2100 MHz; 4G LTE 800, 1800 i 2600 MHz).

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne

Zawartość zestawu HiBoost HiWay-5S

Każde rozwiązanie HiBoost jest sprzedawane w pełnym zestawie ze wszystkimi komponentami instalacyjnymi, dzięki czemu można otworzyć pakiet i natychmiast przystąpić do instalacji. Standardowy zestaw obejmuje:

Zawartość zestawu mobilnego wzmacniacza HiBoost

- Wzmacniacz sygnału mobilnego,
- Zewnętrzna antena magnetyczna,
- Antena wewnętrzna,
- Zasilacz prądu stałego pod gniazdo zapalniczki.

 

Cechy produktu

 • Ilość obsługiwanych pasm:

  5

 • Obsługiwane pasmo [MHz]

  800 MHz - internet 4G LTE
  900 MHz - rozmowy komórkowe
  1800 MHz - internet 4G LTE
  2100 MHz - internet 3G WCDMA
  2600 MHz - internet 4G LTE

 • Rodzaj instalacji:

  Wzmacniacz z gniazdami typu SMA

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl