Kategorie

Rejestrator DVR Mini Spacetronik 4-kanałowy

Dostępność:
Jest
szt.
319,00 zł Cena netto: 259,35 zł


Rejestrator cyfrowy  to profesjonalne urządzenie stosowane w instalacjach monitoringu. Rejestracja odbywa się w standardzie kompresji H.264, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowej. Menu zostało zaprojektowane w sposób ułatwiający każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi nawigację i wprowadzanie zmian w ustawieniach rejestratora.


Czterokanałowy rejestrator DVR Spaceguard to profesjonalne urządzenie stosowane w instalacjach monitoringu umożliwia podgląd, nagrywanie i nadpisywanie obrazu do wbudowanego dysku twardego do 4TB, możliwość podglądu na monitorze lub lub poprzez przeglądarki internetowe moze działać z IE (zalecane), sa wtyczki pozwalające uruchomić na Internet Explorer oczywiście możliwy także podgląd obrazu i nagrań poprzez port mobilny czyli smartfon z systemem Windows, Symbian, Android, Blackberry i oczywiście Iphone. Wbudowane Polskie menu i instrukcja obsługi, zasilacz... w razie problemów służymy pomocą !!!

Możliwość zainstalowania u nas dysku twardego.


Opis techniczny


Wejścia wideo: 4 szt. BNC
Wyjścia wideo: 1 szt. BNC
1 szt. VGA
Wejścia audio: 2 szt. CINCH
Wyjścia audio: 1 szt. CINCH
Metoda kompresji zapisu: H.264
Rozdzielczości VGA: 1024 x 768
1280 x 1024
Łączna maks. prędkość zapisu: PAL      25 fps
NTSC    30 fps
Obsługiwane dyski twarde: 1  x 4 TB SATA, f. nadpisu
Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: Archiwizacja na napęd USB (pendrive)
Funkcje sieciowe: Program klienta i przeglądarka IE: podgląd live, odtwarzanie i archiwizowanie nagrań, częściowa konfiguracja parametrów rejestratora
Wejścia / wyjścia alarmowe:
Obsługa myszą:   (mysz w komplecie)
Zasilanie: 12 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)
Waga: 1 kg
Wymiary: 215  x 215  x 50 mm

 

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl