Kategorie

Panel solarny do zewnętrznych kamer Reolink

Producent: Reolink
Dostępność:
szt.
129,00 zł Cena netto: 104,88 zł

Reolink kamery

Panel słoneczny Reolink dla kamer zewnętrznych

Uzyskaj nieprzerwaną energię słoneczną dla swojej kamery. Nigdy więcej nie martw się o niski poziom baterii. Korzystając z panelu słonecznego Reolink będziesz mógł zapomnieć o irytującym rozkładaniu drabiny i wdrapywaniu się w celu wymiany baterii. Po prostu ustaw i zapomnij. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze.

Panel fotowoltaiczny do kamer Reolink

Żadna pogoda mu nie straszna

Panel solarny Reolink posiada odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję do montażu na zewnątrz. Dzięki szklanej powierzchni i solidnej ramie, bateria poradzi sobie ze wszystkimi figlami płatanymi przez pogodę.

Solar panel Reolink

Zyskaj najwięcej energii

Uzyskanie najlepszego słońca jest niezbędne dla optymalnej wydajności. Zestaw Reolink jest wyposażony w regulowany wspornik montażowy o kącie 120°, który umożliwia łatwe ustawienie lub pochylenie panelu i zapewnienie maksymalnej ekspozycji na światło słoneczne. Połącz swoją kamerę za pomocą długiego woodpornego 4,5-metrowego kabla Micro USB i znajdź najlepsze miejsce, montując panel np. na dachu, gałęzi drzewa, ścianie...

Panel solarny Reolink

Instalacja

Poniżej w kilku prostych krokach przedstawiono instalację panelu słonecznego.

Instalacja panelu słonecznego
1. Zamontuj wspornik, korzystając z szablonu rozstawu, kołków montażowych i śrub. 
2. Przykręć panel słoneczny do głowicy uchwytu i upewnij się, czy urządzenie jest zamontowane poprawnie.
3. Poluzuj pokrętło regulacyjne na wsporniku i wyreguluj kąt panelu słonecznego, a następnie dokręć pokrętło.

Instalacja panelu słonecznego Reolink
4. Podłącz panel słonecznym kablem Micro USB do kamery Reolink (lista kompatybilnych urządzeń dostępna niżej). Nie instaluj panelu całkowicie poziomo, gdyż w ten sposób będzie gromadził więcej kurzu i zanieczyszczeń.

Pamiętaj, że...

Panel słoneczny Reolink może nie być w stanie utrzymać pełnego naładowania kamery w dni, które są śnieżne, pochmurne, ponure lub deszczowe, lub w okresach intensywnego użytkowania (częsty dostęp lub ciągłe wyzwalanie). Czynniki zewnętrzne, takie jak cień, temperatura, pogoda oraz ilość pyłu lub innych zanieczyszczeń na jego powierzchni, mogą również wpływać na efektywność pracy. Aby zwiększyć skuteczność panelu, zamontuj go w dobrze oświetlonych, niezacienionych miejscach oraz regularnie wycieraj powierzchnię panelu wilgotną chusteczką lub szmatką, aby usunąć kurz i inne zabrudzenia z powierzchni panelu.

Produkt dedykowany kamerom Reolink Go, Argus 2, Argus Eco, Argus Pro oraz Argus PT.

Kamery Reolink kompatybilność

Zawartość zestawu

- panel słoneczny Reolink z 4,5 m kablem
- uchwyt montażowy
- instrukcja obsługi
- kołki montażowe

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl