Kategorie

Odbiornik Bluetooth Audio Space Receiver BTR006L

Dostępność:
Jest
szt.
79,00 zł Cena netto: 64,23 zł

Bluetooth reciver BTR006L to małe urządzenie które odbiera sygnał audio bez straty jakości bluetooth z laptopa, smartphona bądź tabletu. Podłączony pod zestaw kina domowego, głośnika bądź systemu nagłaśniającego w aucie pozwoli na odtworzenie muzyki z urządzenia wysyłającego. Wystarczy naładować urządzenie, podłączyć do gniazda jack 3,5 mm sparować je z smartphonem i rozpocząć odtwarzanie z telefonu za pośrednictwem zestawu kina domowego.
Jakiekolowiek zmiany w jakości dźwięku są nieodczuwalne, a urządzenie możesz połączyć z każdym urządzeniem które obsługuje Bluetooth 3.0 z A2DP i AVRCP.


BTR006 może także posłużyć jako zestaw głośnomówiący podłączony do twojego zestawu audio w samochodzie. Wystarczy aby telefon znalazł się w podbliżu urządzenia i był z nim sparowany, a w momencie gdy ktoś zadzwoni w może twój system audio zmienia się w zestawgłośnówiący. Nie posiada wbudowanego mikrofonu.
Wbudowany wewnętrzny akumulator litowo-polimerowa 300mAh, po naładowaniu pozwoli ci na używanie go przez 12 h  ciągłej pracy. Można także podłączyć ładowarkę pod urządzenie i korzystać z jego funkcji.
Jeżeli przez 2 minuty urządzenie nie wykryje żadnego połączenia bluetooth wyłącza się automatycznie, co pozwoli zaoszczędzić baterie.

Zobacz film jak działa odbiornik BRT006:
Specyfikacja:
- Bluetooth V3.0+EDR
- profile bluetooth: A2DP, AVRCP
- zasięg: 10 m
- bateria litowo-polimerowa 300mAh
- zakres częstotliwości: 2,4 GHz-2.4835
- czułość odbioru: -74 ± 4dB
- napięcie wejściowe: DC 5V
- czas pracy: do 14 h
- do 230 h czasu czuwania
- około 3 h czas ładowania
- wymiary: 45 × 32 × 8 mm
- waga: 14g

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl