Kategorie

Odbiornik Bluetooth Audio Receiver NFC aptX Disnix A6

Dostępność:
Jest
szt.
49,00 zł Cena netto: 39,84 złOdbiornik bluetooth A6 pozwoli ci na bezproblemowe podłączenie twojego smartphonu do domowego systemu stereo.  Wystarczy podłączyć odbiornik do wolnego gniazda od mikrofonu jack 3,5 mm i połączyć je z telefonem. Mamy mozliwość podłączenia metodą standardową poprzez  Bluetooth, lub jeśli nasz smarfon posiada moduł NFC wystarczy dotknąc tył telefonu do przodu odbiornika i natychmiast urządzenia nawiążą połączenie. Odbiornik nadaje się równiez doskonałe do podłączenia głośników bezprzewodowo z wejściem liniowym smartfona. 

Jakiekolowiek zmiany w jakości dźwięku są nieodczuwalne, a urządzenie możesz połączyć z każdym urządzeniem które obsługuje Bluetooth V4.0+EDR CSR BC8645 z aptx.

A6 może także posłużyć jako zestaw głośnomówiący podłączony do twojego zestawu audio w samochodzie. Wystarczy aby telefon znalazł się w podbliżu urządzenia i był z nim sparowany, a w momencie gdy ktoś zadzwoni w może twój system audio zmienia się w zestawgłośnówiący. Nie posiada wbudowanego mikrofonu.

Wbudowany wewnętrzny akumulator litowo-polimerowa 230mAh, po naładowaniu pozwoli ci na używanie go przez 12 h ciągłej pracy. Można także podłączyć ładowarkę pod urządzenie i korzystać z jego funkcji.
Jeżeli przez 2 minuty urządzenie nie wykryje żadnego połączenia bluetooth wyłącza się automatycznie, co pozwoli zaoszczędzić baterie.


Specyfikacja:
- Bluetooth V4.0+EDR
- profile bluetooth: A2DP, AVRCP
- wbudowany moduł NFC
- zasięg: 10 m
- bateria litowo-polimerowa 230mAh
- zakres częstotliwości: 2,402 GHz-2.480 GHz
- czułość odbioru: -74 ± 4dB
- napięcie wejściowe: DC 5V/500 mA
- czas pracy: do 12 h
- około 2 h czas ładowania

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl