Kategorie

Miernik satelitarny SatPal NVERTO android DVB-S2

Producent: Inverto
Dostępność:
Jest
szt.
999,00 zł Cena netto: 812,20 zł

Satpal INVERTO - miernik satelitarny za pomocą aplikacji w smartfonie iOS/Android

 

 

  1. Miernik SAT z analizatorem widma i analizatorem transponderów
  2. Programator do konwerterów Inverto Unicable II i multiswitchy
  3. Samowystarczalne zasilanie dzięki dołączonemu Powerbank

 

 

 

Kontroler SatPal ™ wraz z aplikacją SatPal ™ to wielofunkcyjne narzędzie do instalacji anteny satelitarnej, które umożliwia instalatorom i operatorom DTH sterowanie, diagnozowanie, rejestrowanie i programowanie jakości ich instalacji *. Zawiera Sat Finder, profesjonalny miernik satelitarny, a także wyjątkowy kreator szczegółowych raportów.

Funkcja Sat Finder, obsługiwana sygnałami GPS, pomaga instalatorowi szybko wyrównać antenę satelitarną z dokładnym azymutem i kątem wzniesienia oraz kątem nachylenia LNB. Sat Meter wyposażony jest w analizator widma w czasie rzeczywistym i umożliwia profesjonalne pomiary siły i jakości sygnału, MER, BER, PER, C / N i Link Margin. Opcjonalny włączany brzęczyk pomaga zoptymalizować moc odbioru w zależności od poziomu sygnału i jakości sygnału.

 

 

Łatwy w użyciu kreator instalacji i raportów generuje kompleksowe raporty w różnych formatach, w tym informacje kontaktowe instalatora, dane o lokalizacji instalacji z mapą, spis zainstalowanych urządzeń z numerami modeli i numerami seryjnymi (zeskanowane lub ręcznie wprowadzone), zdjęcia instalacyjne i dane z transpondera. Raporty są przesyłane pocztą e-mail w celu archiwizacji i zapewnienia pełnej identyfikacji instalacji.

 

 

 

 

Kontroler SatPal ™ może być również używany jako programator do konwertera Invertos Unicable II ™ i multiswitchy. Aplikacja SatPal ™ umożliwia instalatorowi tworzenie plików konfiguracyjnych i przesyłanie ich na urządzenia, takie jak Na przykład podczas zmiany transpondera operatora lub instalacji MDU za pomocą LNB dCSS działających w trybie statycznym. Pliki konfiguracyjne można przechowywać lokalnie, na smartfonie, w chmurze lub w pamięci kontrolera SatPal ™, aby przesłać je bezpośrednio, naciskając przycisk. Aplikacja umożliwia również aktualizację oprogramowania układowego i dostęp do informacji diagnostycznych przechowywanych na urządzeniach Unicable II ™. Wszystko to zapakowane w małe, poręczne narzędzie, które również jest niedrogie. Rozwiązanie SatPal ™ gwarantuje wyższą wydajność i znaczne obniżenie kosztów usług.

 

 

 

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl