Kategorie

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 FC SC

Producent: Spacetronic
Dostępność:
Jest
szt.
239,00 zł Cena netto: 194,31 zł

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 FC/SC/ST

 

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36

to gwarancja udanego zakupu! Niska cena i jakość wykonania idą tutaj ze sobą w parze!

Model z naszej oferty posiada aż 3 adaptery aby podłączyć do niego włókna światłowodowe (pigtail): FC, SC, ST.

Miernik ten posiada sześć wstępnie skalibrowanych długości fali do pomiaru:

850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, ale pracuje w zakresie 800-1700nm.

Ponadto pozwala prowadzić pomiar bezwzględny (absolutny) oraz względny (relatywny).

 

Specyfikacja techniczna:

 

- zakres pomiaru: -50 do 26 dBm (z dokładnością do 0.01);

- pomiar fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm;

- typ detektora: InGaAs;

- wielkość błędów pomiarowych: <3%;

- temperatura pracy: -10 do +50 st Celsjusza;

- temperatura przechowywania: -20 do +70 st Celsjusza;

- maksymalna wilgotność otoczenia: ok. 90%;

- typy przyłączy: FC / SC / ST;

- zasilanie: 3x bateria AAA;

- czas pracy: >120 godzin, bez podświetlenia LCD.

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl