Kategorie

Listwa i pojemniki magazynowe SPM-KLL5-5 kuweta L

Dostępność:
szt.
85,00 zł Cena netto: 69,11 zł
Cechy produktu
Rozmiar kuwety
"L" duża
Kolor kuwety
Żółty
Ilość kuwet w zestawie
5
 

 Zestaw listwa i pojemniki magazynowe Spacetronik  SPM-KLL5-5 kuweta rozmiar "L" x5 żółty

Metalowy panel w prosty sposób zamontujesz w dowolnym miejscu na ścianie swojego warsztatu, magazynu, sklepu, narzędziowni, czy w innym pomieszczeniu gdzie liczy się ergonomia i odpowiednia organizacja miejsca pracy, a dzięki zestawowi pięciu pojemników magazynowych w rozmiarze L wszystkie drobne narzędzia będziesz miał zawsze w jednym miejscu!
Konstrukcja zapewniająca niezwykle łatwy i intuicyjny montaż pojemników!
Dzięki zastosowaniu intuicyjnego mechanizmu montażu i demontażu pojemników do listwy, w razie potrzeby możesz je bezproblemowo przemieszczać, a po zakończeniu pracy, w łatwy sposób odłożyć na swoje miejsce.Cztery, praktyczne otwory montażowe.
Otwory w tylnej części listwy umożliwiają jej łatwy i bezpieczny montaż za pomocą kołków rozporowych (fi 6) do ściany.W naszej ofercie znajdują się pojemniki w następujących kolorach:
- czarne,
- niebieskie,
- czerwone,
- zielone,
- żółte,


Możliwość ustawiania w stos
Dzięki możliwości bezpiecznego układania w stos, uniwersalne kuwety mogą być także z powodzeniem wykorzystywane jako kilkuelementowy zestaw pojemników, tworząc w ten sposób samodzielny regał.Mnogość zastosowania
Uniwersalne pojemniki warsztatowe produkcji są dedykowane głównie dla regału o modułowej budowie, ale ich uniwersalny charakter sprawia, że doskonale sprawdzają się jako komponent innego, dowolnego systemu regałowego.Żywa kolorystyka kuwet dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach
Niewątpliwą zaletą systemu regałowego naszej produkcji jest dostępność kuwet w różnych rozmiarach i/lub kolorach, co zdecydowanie ułatwia orientację w miejscu pracy i pozwala na szybką identyfikację zawartości konkretnego pojemnika. Standardowo kuwety dostępne są w pięciu podstawowych kolorach: czarny, żółty, czerwony, niebieski, zielony oraz w trzech różnych rozmiarach:
- Pojemniki małe "S" (160x105x75mm) - poprzez swoje niewielki wymiary, pojemniki przeznaczone są do przechowywania mniejszych narzędzi i akcesoriów.
- Pojemniki średnie "M" (215x145x100 mm) - stworzone z myślą o przechowywaniu narzędzi, akcesoriów i innych przedmiotów niedużej wielkości.
- Pojemniki duże "L" (260x170x125mm) - poprzez swoją większą pojemność, doskonale nadają się do przechowywania większych i cięższych urządzeń, narzędzi i innych akcesoriów.

Dane techniczne pojemników PCV:
- materiał: polipropylen
- kolor (do wyboru): (1) - czarny, (2) - niebieski, (3) - czerwony, (4) - zielony, (5) - zółty,
- grubość ścianki: 3 mm.

Rozmiar "S"
- wysokość: 75 mm.
- szerokość: 105 mm.
- głębokość: 160 mm.
- maksymalne obciążenie: 2 kg.

Rozmiar "M"
- wysokość: 100 mm.
- szerokość: 145 mm.
- głębokość: 215 mm.
- maksymalne obciążenie: 5 kg.

Rozmiar "L"
- wysokość: 125 mm.
- szerokość: 170 mm.
- głębokość: 260 mm.
- maksymalne obciążenie: 8 kg.

 

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl