Kategorie

LB-LINK LB-MiFi 301, PowerBank, Mobile WIFI, 4G LTE

Producent: LB-LINK
Dostępność:
Jest
szt.
299,00 zł Cena netto: 243,09 zł

Bezprzewodowy router WIFI, LB-LINK MiFi301.

Specyfikacja techniczna:

 • Obsługa połączeń: TD LTE, FDD LTE, DC HSPA+, HSPA+ HSPA, UMTS, EDGE, GPRS
 • Zgodne ze standardami: IEEE 802.11b/g/n
 • Bezpieczeństwo: WPA2 PSK, WPA PSK, WEP (128/64)
 • Obsuga do 10 urządzeń bezprzewodowych jednocześnie
 • Wbudowana bateria o pojemności 2000mAh (5.8Wh)
 • Zintegrowany system antenowy
 • Miniaturowa obudowa
 • Port micro
 • USB umożliwiający łatwe ładowanie urządzenia
 • Gniazdo kart microSD (max. 32 GB)
 • Obsługa wszystkich sieci komórkowych
 • Obsługa Areo2


Coraz chętniej siegamy po mozliwość korzystania z Internetu, którą oferują operatorzy GSM. Zasięg 4G LTE w Polsce stale się zwiększa. Problemem jest tylko jedna karta SIM otrzymywana od operatora, która ogranicza dostęp z kliku urządzeń. W takiej sytuacji, rozwiązaniem jest właśnie mobilny router 4G LTE LB-LINK MiFi301, który daje możliwość współdzielenia sieci internetowej równocześnie przez kilka urządzeń.

Nowy kieszonkowy router MiFi301 pozwala błyskawicznie, bez skomplikowanej instalacji i konfiguracji utworzyć internetowy hotspot i zapewnić swobodny dostęp do sieci w standardzie: TD-LTE, FDD-LTE, DC-HSPA+, HSPA+ HSPA, UMTS, EDGE lub GPRS, a także maksymalnie wykorzystać darmowy Internet Aero2. Dzięki swoim minimalnym rozmiarom i wadze, a także dużej baterii o pojemności 2000mAh, MiFi301 umożliwia swobodne korzystanie z Internetu przez wiele godzin, co szczególnie sprawdzi się w podróży. Dzięki złączu microUSB akumulator można naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla, podłączając go do ładowarki, laptopa, smartfona lub innego urządzenia.

Mobilny router LB-LINK MiFi301 posiada szereg dodatkowych i pomocnych rozwiązań. Jednym z nich jest funkcja przenośnego dysku. Dzięki czytnikowi kart microSD urządzenie umożliwia gromadzenie danych jak pliki multimedialne na karcie pamięci o pojemności do 32GB oraz udostępnianie ich innym użytkownikom sieci, za pośrednictwem panelu administracyjnego. Kolejną, przydatną funkcją jest możliwość odbierania, odpowiadania i tworzenia nowych wiadomości SMS.

Nowy router MiFi301 wyposażony został także w wyświetlacz, który pozwala szybko sprawdzić informację na temat działania urządzenia, w tym m.in.: połączenia z Internetem, nazwy operatora, siły sygnału, ilości pobranych danych, liczby podłączonych użytkowników, typu sieci (2G/3G/4G), otrzymania wiadomości SMS, umieszczonej w modemie kacie microSD, stanie baterii oraz innych komunikatów.

Router MiFi301 współpracuje ze wszystkimi sieciami w Polsce i zagranicą, w tym m. in.: Plus, Play, T-Mobile, Cyfrowy Polsat. Szybki, wydajny, niezawodny i niezastąpiony w podróży!
Urządzenie, oprócz pełnienia funckji routera, może być też powerbankiem!

INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM
INSTRUKCJA W JĘZYKU ANGIELSKIM
DEKLARACJA ZGODNOŚCI
CERTYFIKAT CE
CERTYFIKAT ROHS
KARTA KATALOGOWA

Screeny pochodzące ze strony zarządzania routerem:


Specyfikacja:

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl