Kategorie

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ NAVIIGPS

Producent: XBLITZ
Dostępność:
szt.
389,00 zł Cena netto: 316,26 zł

Kamera samochodowa – rejestrator z GPS

Profesjonalna kamera samochodowa z funkcją GPS

Kamera samochodowa z gps jest to wysokojakościowy produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających z klientów. Wszystko za sprawą zastosowanych właściwości monitorujących, które zostały wzbogacone o niezwykle funkcjonalną, a ponadto powszechnie stosowaną funkcję gps. Z pomocą zaprezentowanej kamerki samochodowej, każda przebyta trasa stanie się komfortowa, a ponadto bezpieczna – ze względu na kierujący nas do celu gps, a także permanentne rejestrowanie obrazów, w trakcie prowadzenia pojazdu. Decydując się na kupno produktu z oferty naszego przedsiębiorstwa, zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości, w konkurencyjnych oraz przystępnych cenach!

Niezwykle funkcjonalny, a ponadto innowacyjny rejestrator jazdy z gps, dostępny w ofercie naszego sklepu!

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym przedsiębiorstwem, wszystkich z Państwa, którzy poszukują praktycznego, a jednocześnie innowacyjnego urządzenia monitorującego, przeznaczonego do wyposażenia swojego pojazdu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się funkcjonalna, a ponadto wysokojakościowa kamera samochodowa z gps, która dosłownie zadba o jakość przebytej trasy, na każdy możliwym etapie prowadzenia pojazdu! Powszechnie stosowany nawigator gps, sprawnie doprowadzi nas do celu, zaś kamera samochodowa zarejestruje obrazy z przebytej trasy. Decydując się na kupno tego urządzenia, zyskują Państwo najwyższą jakość, w przystępnej, oraz konkurencyjnej cenie na rynku!

Zalety posiadania wysokojakościowej, a ponadto praktycznej kamery samochodowej z gps, dostępnej w naszej ofercie!

Kamera samochodowa NAVIIGPS firmy Xblitz zagwarantuje spokojną jazdę i bezpieczną podróż. Niezbędna podczas wyjazdów wakacyjnych, jak i podróży do pracy. Rejestrator charakteryzuje się funkcjonalnością, a ponadto świetnymi parametrami. Idealna ostrość i wysoka rozdzielczość, zagwarantują wysokojakościowe obrazy. Poniżej kilka powodów, dla których warto posiadać ten produkt:

 • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
 • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
 • brak świadków nie jest już problemem
 • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
 • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
 • możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń
 • Xblitz NAVIIGPS jest to funkcjonalna kamera samochodowa z gps, wyposażona w powszechnie stosowany nawigator jazdy. Dystrybuowany rejestrator charakteryzuje doskonała jakość obrazu, zachowaną nawet przy dużym naświetleniu, bądź w ciężkich warunkach pogodowych, ze względu na funkcję WDR. Wspomniana technologia reguluje obraz, nawet w momencie, gdy trafia do niego zbyt dużo światła. Warto wspomnieć, iż rozdzielczość o wysokości: 1920×1080, sprawi że, obraz będzie wyraźny, nawet podczas przybliżania. Xblitz NAVIIGPS został wyposażony w duży czytelny wyświetlacz. Korzystanie z oferowanego rejestratora, ułatwiają zainstalowane dodatkowe przyciski funkcyjne, a także menu w ojczystym języku polskim.
 • Kluczowymi zaletami oferowanego produktu są wysokojakościowe technologie, a także praktyczne funkcje, zastosowane z myślą o jak najlepszej, a ponadto wydajnej pracy oferowanej kamery samochodowej. Oferowany wideorejestrator jazdy z gps jest wytrzymały na nawet najtrudniejsze warunki pogodowe, które nie odgrywają istotnej roli w trakcie rejestrowania sytuacji w trakcie korzystania z ruchu drogowego. Decydując się na kupno kamerek z oferty naszego przedsiębiorstwa, zyskują Państwo wysoką jakość w konkurencyjnej oraz przystępnej ofercie cenowej! Warto wspomnieć, iż wszystkie nasze kamery nie posiadają trybu pamięci masowej oraz funkcji kamery internetowej. Gniazdo USB służy jedynie do ładowania.

   

   
Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl