Kategorie

Kamera IP WiFi Spacetronik IUK5A1 NIANIA OBROTOWA

Producent: Spacetronic
Dostępność:
Jest
szt.
89,00 zł Cena netto: 72,36 zł

Kamera IP WiFi PTZ Spacetronik IUK5A1 Surveillance Czarna

 

 

 

Mała, zgrabna kamera IP z funkcją obrotu w pionie i poziomie. Sterowana jest ona za pomocą przeglądarki www na komputerze lub dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej w języku polskim (linki do programów są podane u dołu naszego opisu). Kamera dodatkowo wyposażona jest w mikrofon, głośnik i złącze audio, które pozwalają na komunikację głosową między kamerką i aplikacją. Prostota obsługi i rewelacyjny stosunek jakości do ceny to niepodważalne atuty gwarantujące ogromne zadowolenie nabywcy.

Instalacja kamery jest banalnie prosta. Po odpakowaniu i sprawdzeniu czy wszystkie elementy są w opakowaniu, wystarczy podłączyć zasilacz do gniazdka sieci elektrycznej. Kamera uruchomi się i wykona test sprawdzający polegający na wykonaniu obrotu w pionie i poziomie.IUK5A1 można używać z wykorzystaniem programu do wyszukiwania IP i przeglądarki (zaleca się Internet Explorer 11/Edge) lub za pomocą intuicyjnej dedykowanej aplikacji na system Android lub iOS. Aplikacja jest darmowa do pobrania ze sklepów z aplikacjami (są kody QR do pobrania na obudowie kamery i pudełku) i jest w języku polskim.

Kamerą można sterować w pionie i poziomie z aplikacji mobilnej, natomiast przez przeglądarkę internetową, po zalogowaniu do panelu zarządzania, użytkownik dodatkowo zyskuje możliwość ruchu po skosie lub zaprogramowania kamery na ruch ciągły w ustalonym zakresie.Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi oraz złączu audio Jack 3,5mm, przez kamerę można prowadzić komunikację głosową dwukierunkową. Dla przykładu: użytkownik przy kamerze podaje komunikat do mikrofonu w kamerze, a drugi użytkownik przy komputerze/aplikacji może tę wiadomość odsłuchać. Ta funkcja działa też w drugą stronę, podaje się komunikat do mikrofonu komputera/smartfona, a kamera przez swój głośnik odtworzy dźwięk nagrany z komputera/smartfona.

Specyfikacja kamery IUK5A1:

- natężenie prądu wymagane do pracy: 2 A

- przetwornik obrazu: 0.3 Mpx

- Rozdzielczość natywna: 640x480 px (obraz odtwarzany w 720p)

- standard obsługiwanej sieci WiFi: 802.11 b/g/n

- częstotliwość pracy: 2,4 GHz

- maksymalna liczba klatek na sekundę: do 25 FPS-ów

- minimalne oświetlenie: 2.0 LUX

- waga: około 300 gramów

 

 

 

Jak pierwszy raz podłączyć i skonfigurować kamerę przy użyciu aplikacji mobilnej:

1. Podłącz kamerę do żródła zasilania 230V;

2. Podłącz kamerę przewodem Ethernet do wolnego portu LAN w routerze;

3. Pobierz na smartfona (Android lub iOS) aplikację z linku powyżej lub skanując kod QR;

4. Uruchom aplikację (jest w języku polskim) i wyszukaj kamerę;

5. Następnie postępuj ze wskazówkami wyświetlanymi przez aplikację*

* Po skonfigurowaniu może być konieczne zrestartowanie aplikacji, aby kamera przeszła z trybu "Połącz" w tryb "Online"

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl