Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Gimbal stabilizator ręczny DOBOT Rigiet do kamer sportowych

Dostępność:
Jest
szt.
949,00 zł 849,00 zł Cena netto: 690,24 zł


Gimbal stabilizator ręczny DOBOT Rigiet do kamer sportowych
DOBOT RiGIET, najbardziej zaawansowany 3-osiowy gimbal do smartfonów i kamer akcji, który może realizować funkcje takie jak automatyczne śledzenie, ruch poklatkowy, transmisje na żywo, filtry, zwolnione tempo, panorama i wiele innych. Obsługuje ładowanie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można robić zdjęcia bez przerwy przez 24 godziny. Łatwy w użyciu panel sterowania sprawia, że obsługa jest tak wygodna i łatwa do zmiany przedniej / tylnej kamery, powiększania / pomniejszania i przełączania trybów fotografowania. DOBOT RiGIET to narzędzie, które sprawia, że twoja fotografia jest bardziej stabilna i łatwiejsza.

Automatyczne śledzenie, które przechwytuje każdą chwilę
Użyj aplikacji Rigiet, aby wybrać dowolny obiekt w ramce, który chcesz automatycznie śledzić. Rigiet będzie podążał za obiektem i trzymał go w kadrze, aby uzyskać idealny strzał. Korzystając z zaawansowanego algorytmu opracowanego dla sztucznej inteligencji, Rigiet zapewni, że obiekt docelowy pozostanie w centrum kadru. Bez względu na to, jak poruszasz się Ty lub Twój obiekt, Rigiet zrobi płynny i stabilny materiał.

Stabilne silniki i precyzyjna obróbka
Każda Rigiet jest wyposażony w trzy opatentowane na całym świecie silniki precyzyjne. Opracowane w oparciu o wspólną technologię robotów, silniki te są dokładne do 0,01 °, znacznie przewyższając powszechne produkty elektroniczne klasy konsumenckiej. Rigiet jest ultra-stabilny i używa profesjonalnego manipulatora zrobotyzowanego, pozwalającego na wyjątkowo gładką i wrażliwą pracę.

Funkcja timelapse do przechwytywania upływu czasu
Funkcja timelapse Rigiet pozwala rejestrować upływ czasu. Dzięki zdefiniowanej przez użytkownika trasie i interwału fotografowania tryb timelapse zapewnia maksymalną elastyczność tworzenia pięknych filmów.
Łatwy w użyciu panel sterowania
Panel kontrolny Rigiet sprawia, że jest wyjątkowy. Łatwy w użyciu panel sterowania pozwala przełączać się pomiędzy trybami zdjęć i wideo, przedniej i tylnej kamery, a także powiększać i pomniejszać za jednym naciśnięciem przycisku, pozostawiając swobodę uchwycenia wizji bez rozpraszania uwagi.

Imponująca żywotność baterii i ładowanie dwukierunkowe
Rigiet ma pionierski projekt portu ładowania, który umożliwia ładowanie smartfona podczas fotografowania. Rigiet może również zasilać 18650 akumulatorów, które są uniwersalnym modelem o pojemności do 3340mAh. Może również być ładowany przez zewnętrzne źródło zasilania podczas pracy. Zarówno Rigiet, jak i smartfon mogą być ładowane jednocześnie bez negatywnego wpływu na strzelanie, co oznacza, że możesz robić zdjęcia bez przerwy przez 24 godziny

Rób zdjęcia w dowolnym kierunku
Połączenie sprytnego projektu i precyzyjnej inżynierii pozwala na pełną elastyczność w przemieszczaniu Rigiet wokół własnej osi. Możesz trzymać Rigiet ręcznie w trzech pozycjach: standardowej, pionowej i odwróconej. The Rigiet rozwiązał znaczący problem z bólem podczas używania stabilizatorów na smartfony: nie musisz być w stałej pozycji, aby go użyć. Możesz także przełączać tryby automatyczne i ręczne, aby poprawić komfort użytkowania.

Zaawansowana technologia; wszystkie detale

Aluminiowy korpus kosmiczny jest fachowo obrabiany maszynowo i szlifowany 36 CNC do wysokiego wykończenia. Ergonomiczny uchwyt zapewnia maksymalny komfort.

Twórz zdjęcia z uderzeniem
Skorzystaj z doboru filtrów Rigiet, aby uzyskać szereg różnych wyglądów zdjęć bez potrzeby retuszowania.

Udostępnij to, co widzisz
Dzięki Rigiet możesz dzielić się swoimi ulubionymi chwilami bezpośrednio ze znajomymi i rodziną za pośrednictwem transmisji na żywo na dowolnej platformie mediów społecznościowych.

Kompatybilny z większością smartfonów i kamer akcji
Rigiet obsługuje większość smartfonów z systemami operacyjnymi Android lub iOS. Ponadto można go używać w połączeniu z kamerami akcji GoPro i Yi. Aktualizacje oprogramowania układowego są udostępniane online w celu zoptymalizowania funkcji Rigiet i wzbogacenia doświadczenia użytkownika.

Rigiet jest kompatybilny z większością iPhonów, a także z większością popularnych smartfonów, w tym Huawei, Meizu, Mi, OPPO, Samsung i ZTE. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat obsługiwanych smartfonów, zobacz parametry techniczne. Możesz używać swojego Rigiet w połączeniu z GoPro Hero 3/4/5, sesją GoPro, Yi Action Camera, Yi 4K i wieloma innymi kamerami akcji.

Specyfikacja:
 
Zakres ruchu (Pan) 300°
Zakres ruchu (Roll) 270°
Zakres ruchu (Tilt) 300°
Precyzja stabilności ± 0,01°
Pojemność baterii 3350 mAh
Napięcie baterii 3,7 V
Statyczna długość pracy baterii 5,5 h
Dynamiczna długość pracy baterii 3 h
Waga 480 g - z akumulatorem
Wymiary 288 x 120 x 35 mm
 

Kompatybilne urządzenia:

Waga zgodnego smartfona 100 - 230 g
Szerokość zgodnego smartfona 56 - 85 mm
Grubość zgodnego smartfona do 8 mm
Kompatybilne smarfony

iPhone: 6 / 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus

Huawei: P10 / P10 Plus / Nova2 / Nova2 Plus / Mate 9 / Honor V9 / Honor 9 / Honor 8

OPPO: R11 / R11 Plus / A57 / R9s / R9s Plus / A59S

vivo: X9 / X9 Plus / X9s / X9s Plus / X play5 / Y67

MI: 6 / Note 2 / MIX / 5s Plus

Meizu: PRO6 / PRO6 Plus / PRO 6S / MX6 / Noblue E2

Samsung: GALAXY S8 / S7 / S7 Edge

Kompatybilne kamery

GoPro Hero 3 / 4 / 5

GoPro session

YI action camera

YI 4KFilmy pokazujący działanie gimbala:

 
https://www.youtube.com/watch?v=-OBqRsDgyfo
https://www.youtube.com/watch?v=_KLFl6W4Qfo
Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl