Kategorie

Elektryczna hulajnoga Skymaster HOOLA Moonster Green

Producent: Skymaster
Dostępność:
szt.
869,00 zł Cena netto: 706,50 zł

 


HULAJNOGA NIE Z TEJ ZIEMI DLA MIŁOŚNIKÓW ZWINNEJ JAZDY W DOBRYM STYLU

Zwinna, stabilna hulajnoga elektryczna Skymaster HOOLA MOONSTER w trzech wyrazistych wzorach, z innowacyjnym wygodnym systemem składania oraz elektronicznym układem sterowania pozwalającym na swobodne regulowanie prędkości jazdy. Czeka Cię przejażdżka nie z tej ziemi!.

CECHY
- Nie tylko dla dzieci - obciążenie do 100 kg
- Elektroniczny system hamowania, system przyspieszania i zwalniania
- Możliwość jazdy klasycznej z odepchnięciem nogą i na silniku
- Składana, lekka konstrukcja

NIEZIEMSKA KONTROLA
Wyświetlacz LCD na kierownicy pokaże ci aktualny status i dodatkowe parametry jazdy - tu sprawdzisz prędkość, dystans i przebieg, a także stan baterii.

KLASYCZNIE CZY KOSMICZNIE?
Hulajnoga Skymaster HOOLA MOONSTER pozwala na jazdę klasyczną z odepchnięciem nogą oraz przemierzanie szlaków przy pomocy silnika elektrycznego.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT JAZDY
Jasne światło i amortyzator przedni to nie tylko poprawa bezpieczeństwa, ale i wygody korzystania z hulajnogi HOOLA MOONSTER. Zabierzesz ją na przejażdżkę przy świetle księżyca?

IDEALNA NA DROGĘ
Podróżuj lekko i z fantazją! Lekka składana konstrukcja umożliwi Ci zabranie hulajnogi w każde miejsce. Z łatwością włożysz ją do bagażnika albo zabierzesz do autobusu. HOOLA MOONSTER - Twój nieziemski towarzysz!

PRZYSPIESZAJ I ZWALNIAJ KIEDY CHCESZ
Elektroniczny system przyspieszania i zwalniania pozwoli Ci dostosować prędkość do warunków. Od teraz wjazd pod górkę będzie łatwiejszy, a zjazd jeszcze bardziej odlotowy! Własnie takich emocji dostarczy Twoja hulajnoga HOOLA MOONSTER!

Specyfikacja:

 
Kolor Zielony
Obciążenie 100 kg
Waga 8,5 kg
Bateria 5,2 Ah
Silnik 250W
Materiał stop aluminium
Koła 5"
Dodatkowe parametry

elektroniczny system hamowania, elektroniczny system przyspieszania i zwalniania, możliwość jazdy klasycznej z odepchnięciem nogą i na silniku, tylny napęd, składana, lekka konstrukcja

Funkcje LCD prędkość, przebieg, stan baterii
 

 

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl