Kategorie

Elektrody samoprzylepne Sport-elec Farmadolor 2szt.

Dostępność:
Jest
szt.
47,00 zł Cena netto: 38,21 zł

Zestaw 2 zapasowych, samoprzylepnych i bezprzewodowych podwójnych elektrod do Farmadolor.

Dzięki zatrzaskom nie potrzeba więcej kabli. Podwójna elektroda mocowana jest bezpośrednio do obudowy Farmadolor. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić zestaw na bolącym obszarze mięśni i rozpocząć sesję.
Zwiększ efektywność Farmadolor poprzez regularną wymianę elektrody. Regularne odnawianie elektrod klejowych zapewnia doskonałą przewodność i 100% skuteczną stymulację.Rada:
Przed użyciem należy umyć i osuszyć skórę. Usuń uszczelkę z przezroczystej plastikowej elektrody. Nałóż na skórę, uruchom urządzenie. Po użyciu lekko zwilżyć je kilkoma kroplami wody i ostrożnie założyć plastikową nakładkę. Trzymaj elektrody w chłodnym, suchym miejscu. Żywotność elektrod zmienia się w zależności od konserwacji i częstotliwości użytkowania (około 40 sesji po 30 minut). Te środki ostrożności są niezbędne do przedłużenia żywotności elektrod.
Przeczytaj uważnie środki ostrożności i przeciwwskazania w instrukcji użytkowania twojego urządzenia do elektrostymulacji.
Nie stosować: na ranę - w okolicy serca - na twarzy - na szyi - jeśli jesteś w ciąży - jeśli masz implant.Zalety:
- 1 bezprzewodowa podwójna elektroda (130x90)mm = 2 konwencjonalne elektrody
- Powierzchnia kontaktu: 80 x 55 mm (x2)
- Z hydrofilowym i hipoalergicznym żelem
- Ten produkt nie wymaga kremu kontaktowego.
- Około 40 zastosowań przez 30 minut (w zależności od rodzaju skóry)

W zestawie:
- 2 kompatybilne bezprzewodowe elektrody kompatybilne z Farmadolor i Sudoloris (stara wersja)

 

Obszary użytkowania:
Dzięki zastosowaniu elektrostymulatora Farmadolor mamy możliwość stymulacji praktycznie każdego zakątka naszego naszego ciała począwszy od mięśni karku poprzez mięśnie naramienne, kręgosłupa, lędzwiowe, biodra, uda a skończywszy na łokciach, kolanach, nadgarstkach i kostkach.

https://www.youtube.com/watch?v=0xvA8u_Kqlg

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl