Kategorie

DrinkMate – elektroniczny czujnik alkoholu

Dostępność:
Jest
szt.
199,00 zł Cena netto: 161,79 zł
 
Syndrom dnia następnego?
 
 
Chcesz wiedzieć czy możesz już usiąść za kierownicę swojego samochodu? Czy możesz wsiąść na swój rower albo motocykl?
 
Korzystając z DrinMate nie musisz udawać się na najbliższy komisariat albo korzystać z alkomatu niewiadomego pochodzenia, którego wskazanie będzie dokładne albo i nie.
Kontroluj swoje bezpieczeństwo dzięki DrinkMate, urządzeniu które kontroluje poziom alkoholu we krwi w sposób podpobny jak urządzenia policyjne.
Wystarczy podłączyć DrinMate do smartfona, odczekać chwile aż skończy się proces kalibracji oraz oczyszczenia i już. Możesz sprawdzać czy możesz jechać czy nie.
 
 
Jak działa urządzenie?
Zobacz film
  •  
  • Pobierz darmową aplikację DrinkMate – IOS
  • Pobierz z App store

  •  
UWAGA

DOSTĘPNA WERSJA TYLKO IOS
  •  
  • Włącz aplikację DrinkMate na swoim telefonie i podłącz DrinkMate

  • Postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie aplikacji – ustaw kraj w którym się znajdujesz i dmuchnij w DrinkMate
  • Wyniki zawartości alkoholu we krwi pojawią się natychmiastowo!


Urządzenie ładuje się poprzez podłączenie do telefonu. Zakres zużycia energii od -30 mA na początku pracy do 80 mA podczas szczytu pracy urządzenia w ciągu 7 sekund. Takie zużycie energii w krótkim czasie jest nieznaczące dla telefonów (np. pojemność baterii w telefonie Galaxy S4 wynosi 2200mA/h).
Urządzenie wyposażone jest w najnowszy system stabilizacji czujnik SSD. Dzięki innowacyjnej konstrukcji otworów wlotowych powietrza, które zapewniają bezpośredni dopływ strumienia powietrza do czujnika, uzyskuje się precyzyjne dane. Wlot spowalnia także powietrze, które podróżuje zbyt szybko, co umożliwia obsługę większego zakresu prędkości powietrza. Wyloty powietrza zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić szybkie ujście powietrza po odczycie.
Dokładność urządzenia waha się w graniach +/- 0.01%
Maksymalny poziom zawartości alkoholu w krwi, odczytywany przez DrinkMate, wynosi 0.20%. Przy większej ilości i tak potrzebowałbyś pomocy, aby stać!
Dokładność została przetestowana dzięki urządzeniom firmy Lifeloc Technologies, lidera w testach i kalibracji alkomatów.
 
Urządzenie wygląda jak bateryjka albo szminka. Można go mieć w kieszeni, przypiętego do klucza jak brelok czy luźno w torebce.  
 
 
 
 
 
                                                                                        Instrukcja pierwszego użycia (kliknij by pobrać)
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl