Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Brinno Wi-Fi HDR Time Laps + Snap kamera TLC130

Producent: Brinno
Dostępność:
Jest
szt.
1 278,00 zł Cena netto: 1 039,02 zł

Brinno Wi-Fi HDR Time Laps + Snap kamera TLC130

 

Kamera Brinno TLC130, połączenie kamery sportowej z technologią TimeLapse. Nowy tryb nagrywania: Step Video. Idealna na wycieczki i przy uprawianiu sportu. Dedykowana aplikacja, kamera posiada Bluetooth i WiFi.

 

Uchwyć najlepsze momenty podczas aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu!

Bądź bliżej wspomnień - blisko jak nigdy wcześniej!

Nowa kamera Brinno TLC130 wprowadza powiew świeżości wśród kamer poklatkowych. Oprócz standardowego nagrywania w technologii TimeLapse (wykonywanie zdjęć w równych odstępach czasowych i składanie w jeden film), kamera ta może pracować w trybie StepVideo (nagrywanie krótkich filmów w ustalonych odstępach czasowych i składanie ich w jeden klip; na przykład: kamera nagrywa 5 sekund wideo co 2 minuty, po czym składa te fragmenty w jeden film). Kamera wyposażona jest też w tryb robienia zdjęć.

 

 

TLC130 to mała kamera, zbliżona wyglądem do kamer sportowych, o wielkich możliwościach. Znajdzie zastosowanie w niemal każdej sytuacji, a nagrania uwiecznią wspomnienia, które mogłyby nam uciec i pójść w niepamięć. Najczęściej wykorzystywana jest wśród osób aktywnych, uprawiających sport lub lubujących się w zajęciach pełnych kreatywności.

TimeLapse & StepVideo

Kamera TLC130 pracuje w trzech trybach. Oprócz wykonywania zdjęć, umożliwia ona nagrywanie filmów poklatkowych i tzw. filmów "Snapchatowych". Poniżej przedstawimy obydwie technologie wraz z przykładowymi filmami:

 

 

W trybie TimeLapse kamera wykonuje zdjęcia w ustalonych przez użytkownika odstępach czasowych, a następnie składa je w film w rozdzielczości 1080p. Ta funkcja idealnie sprawdzi się podczas konieczności obserwacji pewnego zjawiska przez dłuższy okres czasu (wzrost roślin, ruch chmur lub Słońca). Poniżej przykładowy film pokazujący jak działa TimeLapse:

 

 

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=Ty47Nrr_g0Q

 

 

Nowością jest tryb nagrań StepVideo (Snapchat), w którym kamera nagrywa krótkie filmy w ustalonych przez użytkownika odstępach czasowych, a następnie składa je w jeden film. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku, wędrówek leśnych lub górskich, jazdy na rowerze. Poniżej przedstawiamy film prezentujący technologię StepVideo:

 

 

INK: https://www.youtube.com/watch?v=CopEb0cKv8M

Długa praca bez konieczności ładowania akumulatora, minimalny rozmiar

 

 

Producent deklaruje pracę bez ładowania akumulatora nawet przez 16 dni (w trybie TimeLapse przy ustawionym największym odstępnie czasowym). Jest to wynik, który dominuje nad konkurencyjnymi urządzeniami.

 

 

Kamera TLC130 ma minimalne wymiary, jej bryła jest prawie sześcienna, a najdłuższy bok ma tylko nieco ponad 5 centrymetrów. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, możesz ją zabrać wszędzie i nigdy nie będzie Ci zawadzać podczas podróży.

Akcesoria

 

 

Nabywca kamery TLC130 otrzyma wraz z nią kilka mocowań i uchwytów, m. in.: uchwyt na kierownicę, na kask, uchwyt obrotowy oraz paski mocujące. Są to solidne i dobrze spasowane akcesoria.

Aplikacja

Kamera TLC130 posiada dedykowaną aplikację umożliwiającą sterowanie nią przez smartfona z systemem Android lub iOS. Nowością jest możliwość odtwarzania nagranych klipów od tyłu co daje użytkownikowi jeszcze więcej radości :)

 

 

LINK do aplikacji Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brinno.bve&hl=zh_TW

LINK do aplikacji iOS: https://itunes.apple.com/tw/app/brinno/id1086547408?mt=8

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL): https://dmtrade.pl/katalogi/INS/tlc130.pdf

PRZEWODNIK UŻYCIA (PL): https://dmtrade.pl/katalogi/brinno/tlc130/quicktlc130.pdf

Specyfikacja techniczna:

ModelTLC130RozdzielczośćFull HD (1080P)PrzesłonaF 2.0Kąt widzenia138°tryby pracyTime Lapse, Step Video, ZdjęciaKarta pamięciMicro SD/ Micro SDHC/ Micro SDXC (do 64 GB)ZasilanieAkumulator 1350mAh lub DC 5V (USB-C)Czas pracy bez ładowania

Do 12 godzin z interwałem 2 sekundy

Do 16 dni z interwałem 5 minut

Rozmiar 2.16 x 2.16 x 1.1 in (55 x 55 x 28.2 mm)

Waga2.6 oz (74.5 g)

Zawartość opakowania

Kamera, Kabel USB-C, Instrukcja, Przewodnik Użycia,

Akcesoria

2 x szybko złączka; uchwyt regulowany; uchwyt na kierownicę; uchwyt do plecaka; uchwyt na kask (na pasek); 2 x pasek

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl