Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Brinno Creative Camera Kit BAC2000 Time Lapse HDR FullHD BARD

Producent: Brinno
Dostępność:
Jest
szt.
2 099,00 zł Cena netto: 1 706,50 złBRINNO BAC2000 BARD - Zestaw "kreatywny" z kamerą poklatkową TLC2020 EMPOWER

Zestaw oznaczany jako BAC2000 to więcej niż kamera, to zestaw stworzony dla artystów, dla ludzi spragnionych przygód, dla ludzi tworzących i pokazujących swoje pasje. Firma Brinno nazwała go słowem "BARD" - byli to ludzie, którzy w rozrywkowy sposób opisywali osiągnięcia władców na terenach Anglii i Irlandii w czasach średniowiecza. Inaczej nazywani też minstrelami i śpiewającymi kronikarzami. Nazwa ta jest idealnie pasująca do zestawu BAC2000, dedykowanego dla osób, które chcą pokazywać swoje dzieła, chcą dzielić się swoimi pasjami.

BRINNO BAC2000 - Prezentacja:

https://youtu.be/VEgW1vsuFm0
Z Brinno BAC2000 wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom. Kamera TLC2020 jest banalnie prosta w użyciu, konfiguracja to tylko kilka chwil. Materiał nagrany nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki i edycji, jest zapisywany w otwartym formacie, podatnym na zmiany, pliki nie są szyfrowane. Cały zestaw jest lekki i oryginalnie pakowany w etui transportowe (tubę).


Wybór dla artystów i designerów

Brinno BARD dzięki statywowi z zestawu to idealny wybór dla twórców, projektantów, konstruktorów. Posiada ogromną możliwość dostosowywania montażu (w komplecie głowica 1,4", uchwyt na telefon) poprzez zacisk lub nogi tripodu. Regulacja ta pozwala na idealne dopasowanie ustawień kamery przed rozpoczęciem nagrania.


Najważniejsze cechy:

- nagrywanie time lapse - poklatkowe
- możliwość wybrania trybu pracy (film, zdjęcie)
- gotowe menu scenerii ułatwiające nagrywanie w zmiennych warunkach oświetleniowych
- możliwość planowania nagrywania w terminarzu
- w zestawie z uchwytem wyposażonym w zacisk
- w zestawie z uchwytem wyposażonym w nogi tripodu
- uchwyt dedykowany do kamer z gwintem 1,4"
- uchwyt pasujący też do telefonówNagrywanie poklatkowe - zarejestruj postępy swojej pracy artystycznej, a następnie obejrzyj to w krótkim, efektownym filmiku. Długa żywotność baterii (4xAA) zapewnia przyjemną pracę z kamerą bez konieczności co chwilowej wymiany baterii. Nagrania są of razu gotowe do oglądania i nie wymagają edycji ani postprodukcji.Kamera TLC2020 posiada gotowe, wstępnie skonfigurowane tryby nagrywania, są one dedykowane pod konkretne obiekty, które mają być rejestrowane.Oczywiście, kamera posiada kilka trybów nagrywania:
- time lapse - zdjęcie co okreslony czas (równomierne nagrywanie, równe odstępy)
- step video - podobnie jak wyżej, ale zamiast zdjęć, kamera nagrywa krótkie video
- still - tryb fotograficzny
- stop motion - użytkownik wykonuje zdjęcie kiedy chce, całość składana w filmIstnieje również możliwość zaprogramowania nagrywania. W ustawieniach kamery jest dostępny terminarz, który pozwala na wybranie dni, w których ma odbywać się nagrywanie oraz godzin pracy urządzenia.W zestawie BARD, kupujący otrzymuje statyw z pełną regulacją. Posiada on uchwyt zaciskowy (klipsowy) oraz nóżki pozwalające na swodobne ustawienie go. Umożliwia on dostosowanie odległości kamery od nagrywanego obiektu.Oprócz standardowego gwintu 1,4" do mocowania kamer, w zestawie jest też uchwyt do montażu telefonu. Statyw można dowolnie ustawiać, wydłużać, wyginać itp.:


Poniżej film, na którym zobaczyć można Brinno BAC2000 BARD u naszego zaprzyjaźnionego groomera "Poczesane Pomerdane":


https://www.youtube.com/watch?v=cyuEgXYClPU

W komplecie BAC2000 BARD:
- kamera TLC2020 EMPOWER
- kabel USB - USB-C
- osłona obiektywu
- karta microSD
- wkrętak
- przewodnik obsługi (w j. angielskim)
- 4x bateria AA
- osłona/klapka na baterieDo zestawu należy też uchwyt składający się z wysięgnika i podstawy, uchwyt do telefonu i torba/tuba transportowa.Specyfikacja kamery TLC2020:Specyfikacja uchwytu BARD:

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl