Aparat Brinno pozwoli na tworzenie własnego autoportretu!
Jest to całkiem nowa koncepcja do codziennego rejestrowania zdjęć. Wcześniej używane aparaty cyfrowe i smatrfony powodowały że mieliśmy wiele zdjęć, które czasami stawały się niepotrzebne. Dzięki kamerze poklatkowej możesz kilkanaście zdjęć zapisać w krótkim nagraniu poklatkowym!
Aby tworzenie autoportretu było jeszcze lepsze i prostsze w zestawie zawarte jest lusterko przykręcane do obiektywu aby lepiej uchwycić siebie podczas robienia zdjęć. Także posiada wyzwalacz, dzięki któremu mamy możliwość robić zdjęcie kiedy chcemy. Wystarczy go podłączyć do aparatu i kliknąć. Aparat automatycznie konwertuje zdjęcia do poklatkowego wideo!
Uchwyć swoją twarz idealnie na środku zdjęcia, dzięki lusterku! Chwyć wyzwalacz do ręki i zrób sobie sam zdjęcie!
Błyskawiczne wideo poklatkowe!
Aparat Brinno wykonuje nagrania poklatkowe, co oznacza, że dużą ilość zdjęć może odtworzyć w kilka minut. Już nie będziesz musiał przeglądać gigabajty zdjęć i je edytować, gdyż wszystko będzie sformatowane w wygodny film poklatkowy.
Kamera Brinno zapewnia ci podział na cztery pliki, na których będziesz mógł umieścić nagranie poklatkowe np.: z podróży, z pracy, z rodziną lub z swoim hobby.
Czy w podróży lub w domu, dzięki swojej konstrukcji i rozwiązaniom zawsze pasuje do twoich potrzeb!
Zawartość zestawu:
Także w zestawie: 4 baterie oraz karta SD 4GB
Cechy:
Specyfikacja:
MODEL:
|
BFC100
|
WYŚWIELTALCZ LCD:
|
1.44" TFT LCD
|
ROTACJA OBIEKTYWU:
|
120°
|
WODOODPORNA OBUDOWA:
|
Brak
|
PRZESŁONA:
|
F1.2
|
OBIEKTYW:
|
ASFERYCZNY
|
KĄT WIDZENIA:
|
140°
|
SKUPIENIE ODLEGŁOŚCI:
|
30 CM (MINIMUM)
|
NAGRANIE POKLATKOWE:
|
AVI , ROZDZIELCZOŚĆ: 1280x720,
640x480
|
OBRAZ:
|
JPG, ROZDZIELCZOŚĆ: 1280x720,
640x480
|
PAMIĘĆ:
|
KARTA SD, OBSŁUGA DO 32 GB
|
ASAP:
|
UJĘCIE 1 - 4 ZDJĘĆ NA SEKUNDE
|
CZAS PRACY:
|
OD 1 SEKUNDY DO 24 H
|
ZASILANIE:
|
BATERIA 4xAA, DC IN: 5V (MICRO
USB)
|
ŻYWOTNOŚĆ BATERII:
|
270,000 UJĘĆ
|
WYMIARY:
|
64x46x106 mm
|
WAGA:
|
120g (BEZ BATERII)
|
KOLOR:
|
ZIELONY/CZARNY
|