Kategorie

BEZPRZEWODOWA NIANIA ELEKTRONICZNA XBLITZ BABY_24h

Producent: XBLITZ
Dostępność:
szt.
99,00 zł Cena netto: 80,49 zł

Niania elektroniczna Xblitz Baby Sound

Firma Xblitz prezentuje swoją technologię przygotowaną z miłości do dzieci. Xblitz Baby Sound to bezprzewodowa niania elektroniczna, która zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zestaw zawiera urządzenia nadawcze i odbiorcze przygotowane do natychmiastowej pracy, bez potrzeby dodatkowej instalacji.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w elektroniczną nianię?

 • Zasięg do 250m
 • Swoboda przenoszenia i mobilność
 • 2 kanały pracy

Z nianią elektroniczną od firmy Xblitz będziesz słyszeć, kiedy Twoja pociecha się obudzi. Urządzenie jest wykonane z materiałów wysokiej jakości i nie sprawi kłopotów przy instalacji. Posiada duży zasięg, do 250 metrów, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, że odbiornik zgubi sygnał. Zasilana przez 3 baterie AAA niania gwarantuje niskie koszta eksploatacji. Płynna regulacja głośności pozwoli na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Xblitz Baby Sound sprawdzi się zarówno w domu jak i w czasie podróży. Urządzenie Xblitz Baby Sound może być też stosowane do monitorowania osób starszych, chorych czy unieruchomionych lub nawet do monitoringu zwierząt domowych.

Funkcje Xblitz Baby Sound w szczegółach

Duży zasięg

Elektroniczna niania Xblitz Baby Sound pozwala na kontrolowanie tego, co dzieje się z Twoim dzieckiem z dowolnego pomieszczenia wewnątrz domu, jak i na zewnątrz w zasięgu do 250m na otwartej przestrzeni.

Zarówno odbiornik, jak i nadajnik są zasilane przez baterie, a moment ich rozładowania sygnalizowany jest przez czerwoną diodę wskaźnika zasilania.

Usłyszysz jak się obudzi

Mikrofon zainstalowany w nadajniku odbiera dźwięki wydawane przez dziecko i przekazuje je do odbiornika.

Odbiornik posiada dodatkowo diodę powiadomień, która informuje o tym, że trwa proces przekazywania dźwięku z nadajnika. Odbiornik Xblitz Baby Sound posiada płynną regulację głośności, dzięki czemu możesz dokładnie ustawić natężenie słyszalnego względem swojego otoczenia.

 1. Diody sygnalizujące o pojawieniu się dźwięków w pokoju dziecka;
 2. Pokrętło regulacji głośności.

Dwa niezależne kanały pracy

Xblitz Baby Sound posiada dwa niezależne kanały, na których odbywa się komunikacja głosowa co umożliwia zmianę częstotliwości pracy w przypadku występowania lokalnych zakłóceń. Konfiguracja jest prosta i wymaga jedynie przestawienia w obydwóch urządzeniach włącznika z pozycji oƋ na wspólny kanał ch1 lub ch2.

Specyfikacja techniczna

 • Częstotliwość pracy: 864MHz
 • Zasięg (w przestrzeni otwartej): do 250 metrów
 • Regulacja głośności: TAK (płynna)
 • Ilość kanałów: 2
 • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C do 50°C
 • Zasilanie: 3 x 1,5V AAA

W zestawie znajduje się:

 • Nadajnik Xblitz Baby Sound
 • Odbiornik Xblitz Baby Sound
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl