Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Bezprzewodowa czujka dymu i wysokiej temperatury Qnect QN-WSD01

Dostępność:
szt.
139,00 zł Cena netto: 113,01 zł

 

Bezprzewodowa czujka dymu i wysokiej temperatury Qnect QN-WSD01

Ta czujka dymu SmartLife Wi-Fi ostrzega o wykryciu dymu lub wysokiej temperatury. Detektor dymu wyemituje głośny alarm dla osób w pobliżu i zaalarmuje Cię za pośrednictwem smartfona, gdziekolwiek jesteś w tym czasie. Prosty w instalacji czujnik dymu i ciepła Tuya po prostu łączy się z Twoim Wi-Fi bez potrzeby korzystania z koncentratora, bramki czy innych tego typu urządzeń. Zapewnia spokój ducha dzięki dwóm funkcjom bezpieczeństwa, wykrywającym zarówno dym, jak i szybki wzrost temperatury. czujka dymu tuya, czujnik dymu smart life, czujka dymu tuya.Integracja z Google Home, Amazon Alexa & IFTTT

Obsługa asystentów głosowych Google Home, Amazon Alexa oraz IFTTT pozwoli Ci na komfortowe, głosowe sterowanie Twoim światłem.
Darmowa aplikacja & łatwa instalacja


Obsługa inteligentnych urządzeń Qnect odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji Smart Life lub dedykowanej bezpośrednio dla urządzeń Qnect aplikacji Qnect Home, która jest dostępna na systemy iOS & Android.
Sam proces zakładnia konta w aplikacji jak i dodawania urządzeń jest banalnie prosty, a w razie jakichkolwiek problemów aplikacja podpowiada krok po kroku co należy zrobić i gdzie wpisać, jedyne co musimy znać to nazwa i hasło do sieci WiFi.


 


Najważniejsze cechy czujki QN-WSD01

 
- Technologia bezprzewodowa: Wi-Fi
- Zakres częstotliwości: 2,4 Ghz
- Typ czujki: wykrywanie dymu i ciepła
- Kolor: biały
- Zgodny z EN: EN14604
- Dołączone baterie: 2x AA / LR6
- Żywotność baterii: około 1 roku
- Cykl życia czujnika: 10 lat
- Dźwięk: 90 dBa
- Wzmocnienie anteny: 2 dBi
- Maksymalna moc nadawania radiowego: 20 dBm
- Temperatura pracy: 5-37 ° C
- Wymiary: ø 120 mm x 36 mm
 

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl