Kategorie

Bezprz. kamera 4G LTE FullHD Reolink Go

Producent: Reolink
Dostępność:
Jest
szt.
1 089,00 zł Cena netto: 885,37 zł
 Cechy produktu
Uchwyt magnetyczny
nie
Obsługa karty SIM
tak
Kamera obrotowa
nie

 Reolink kamery

Bezprzewodowa kamera 4G LTE Full HD Reolink Go

Reolink Go jest całkowicie bezprzewodowy. Bez kabla sieciowego lub zasilającego, bez wiercenia i bez gniazdek. Bezpieczeństwo jest proste. Kamera posiada wbudowany demontowalny akumulator i może pracować nawet gdy nie ma zasięgu sieci W-Fi. Urządzenie działa w oparciu o sieci komórkowe 4G LTE / 3G. Zamontuj ją dosłownie wszędzie.
Podłącz Reolink Go do panelu słonecznego Reolink, a uzyska ona nieprzerwane zasilanie przez cały dzień i całą noc. Sprawuj kontrolę w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu i czasie na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze i miej pewność, że Twoje dzieci są bezpieczne podczas zabawy na podwórku i nikt podejrzany nie kręci się po Twojej posiadłości. Otrzymuj błyskawiczne powiadomienia, gdy detektor wykryje ruch. Użyj funkcji dwukierunkowego audio, aby powitać gości, porozmawiać z kurierem lub odstraszyć potencjalnych włamywaczy. Wysoka jakość wykonania i certyfikat IP65 powodują, że Reolink Go jest wytrzymała i odporna na ciężkie warunki atmosferyczne takie jak ulewny deszcz, czy też prażące słońce. 

Reolink Go kamera bezprzewodowa 4G LTE WiFi

Prawdziwa bezprzewodowość i dwie opcje zasilania

Elastyczne opcje zasilania: Dzięki akumulatorowi o dużej pojemności 7800 mAh Reolink Go może pracować samodzielnie bez podłączania do sieci. Baterię można zdemontować i ładować za pomocą ładowarki 5V/2A (gniazdo ładowania znajduje się zarówno na baterii, jak i na urządzeniu) lub korzystać z energii słonecznej i podłączyć do kamery panel słoneczny Reolink w celu zapewnienia ciągłego zasilania (sprzedawane osobno). Urządzenie poinformuje Cię, gdy poziom baterii osiągnie 10%, aby tego nie przegapić i nie dopuścić do całkowitego rozładowania. 

Reolink Go zasilanie bezprzewodowe akumulator bateria słoneczna

Brak Wi-Fi? Skorzystaj z sieci komórkowej

Chcesz podłączyć kamerę w miejscu, gdzie nie występuje sieć Wi-Fi? Żaden problem. Reolink Go posiada slot na kartę Micro SIM i obsługuje sieć komórkową 3G i 4G LTE. W ten sposób możesz zamontować urządzenie dosłownie wszędzie.

Micro SIM slot

1080p Full HD & technologia Starlight Night Vision

Zobacz wszystko w szczegółach dzięki rozdzielczości 1080p Full HD. Uzyskaj wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia/filmy niż inne kamery 720p. Dzięki zaawansowanej technologii Starlight (matryca CMOS), Reolink Go zapewnia nagrania wysokiej jakości w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Zarówno w pełnym świetle dziennym, jak i w nocy (do 9-10 m), nawet gdy nie występuje żadne oświetlenie, możesz zobaczyć cenne detale wizualne do identyfikacji ludzi, pojazdów i innych obiektów. Szeroki kąt widzenia 110° nie pozwoli niczego przegapić. 


Tryb nocny kamera reolink argus 2 starlight

Zdalny dostęp w dowolnym miejscu i czasie

Zarządzaj zdalnie kamerą Reolink Go gdziekolwiek i kiedykolwiek. Zainstaluj bezpłatną aplikację Reolink na swojego smartfona z systemem iOS/Android lub komputer z systemem Windows/Mac. Będziesz mógł korzystać z podglądu na żywo, robić zdjęcia i filmy, przeglądać zapisane materiały i korzystać z funkcji Two-Way audio.

Czujnik ruchu i alerty na telefon

Gdy zostanie wykryty ruch, kamera szybko się "obudzi", aby natychmiast wysyłać Ci powiadomienia aplikacji lub powiadomienia e-mail. W tym samym czasie syrena 75dB lub dostosowany alert głosowy zabrzmi automatycznie, aby skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza. Możesz dostosować czas wykrycia ruchu (harmonogram) i czułość, aby zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów. Zapisuj nagrane zdarzenia na karcie micro SD lub w chmurze Reolink Cloud (działa tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii), aby odtwarzać je później i tworzyć kopie zapasowe.

PIR detektor ruchu

Dwukierunkowe audio, mów & słuchaj

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz słuchać i mówić przez tę kamerę i ostrzegać każdego nieproszonego, mówiąc mu, aby opuścił twój teren. Nagraj i wyślij własną wiadomość ostrzegawczą po wykryciu ruchu.

Two way audio dwukierunkowe audio

Wideoprezentacja kamery Reolink Go

Reolink Go video film
link: https://www.youtube.com/watch?v=pg947mPrzDs

Pierwsze uruchomienie - instalacja

Instalacja kamery jest wręcz banalna. 

1. Przekręć obudowę i zdejmij ją.
2. Włóż kartę micro SIM oraz baterię, a następnie wsuń obudowę z powrotem.
3. Kamera uruchomi się automatycznie, zaczekaj aż inicjalizacja karty SIM przebiegnie pomyślnie.
4. Zainstaluj aplikację Reolink na swoim smartfonie (lub laptopie/PC).
5. Uruchom aplikację, kliknij na ikonkę "+" i postępuj zgodnie z poleceniami.

Instalacja kamery Reolink

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne kamery Reolink Go

Ważne informacje

- Działa tylko z siecią komórkową 4G/3G (nie działa z siecią Wi-Fi)
- Nie obsługuje ciągłego nagrywania 24/7 i nie może współpracować z NVR
- Nie obsługuje ONVIF / WPS
- Panel słoneczny i zasilacz sprzedawane są osobno
- Karta SD i karta SIM nie wchodzą w skład zestawu i są sprzedawane osobno
- Działa tylko z aplikacją i oprogramowaniem Reolink, inne aplikacje nie są obsługiwane
- Możliwość ładowania przez panel słoneczny
- Możliwość podłączenia na stałe zasilania


Reolink Go

Zawartość zestawu

- Kamera Go (z demontowalnym akumulatorem)
- Uchwyt do montażu na zew.
- Silikonowa obudowa ochronna w kolorze "Camo"
- Klucz typu "igła"
- Szablon położenia śrub uchwytu
- Kabel Micro USB
- Zestaw śrub
- Instrukcja instalacji

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl