Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

AVM Repeater WiFi FRITZ! 1750E WLAN Refurbished

Dostępność:
szt.
239,00 zł Cena netto: 194,31 zł

Wzmacniacz zasięgu sieci bezprzewodowej AVM FRITZ! 1750E WLAN Repeater

Wzmacniacz zasięgu sieci bezprzewodowej FRITZ!WLAN Repeater 1750E pozwala na objęcie sygnałem Wi-Fi całego domu. Działające w standardach AC (do 1300 Mbit/s) oraz N (do 450 Mbit/s) urządzenie jest proste w instalacji i konfiguracji. Dzięki wyposażeniu w Gigabitowy port LAN możliwe jest uzyskanie szybkiego połączenia przez urządzenia nie posiadające modułu Wi-Fi lub stworzenie szybkiego punktu dostępowego sieci bezprzewodowej z wykorzystaniem istniejących kabli LAN.

- Wzmacniacz, repeater Wi-Fi
- Standardy WLAN AC (1300 Mbit/s), N (450 Mbit/s)
- Pasma WLAN 2,4 oraz 5 GHz (dualband)
- Port LAN Tak, 1x Gigabit LAN
- Tryb punktu dostępowego
- Konfiguracja przez WPS

Większy zasięg domowej sieci bezprzewodowej

FRITZ!WLAN Repeater 1750E zwiększa zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej. Po nawiązaniu połączenia z routerem przejmuje nazwę i klucz wzmacnianej sieci bezprzewodowej, dzięki czemu przełączanie następuje w sposób niezauważalny dla użytkownika. Urządzenie obsługuje pasma 2,4 oraz 5 GHz w standardach AC (do 1300 Mbit/s) oraz N (do 450 Mbit/s).
Dzięki wbudowanemu Gigabitowemu portowi LAN, również urządzenia nie wyposażone w bezprzewodową kartę sieciową, posiadają możliwość skorzystania z dostępu do szybkiej sieci WLAN.

- Wzmacniacz sieci bezprzewodowej WiFi
- Standardy WLAN AC (1300 Mbit/s) oraz N (450 Mbit/s)
- Funkcja Cross Band Repeating

Prosta instalacja i konfiguracja

Wzmacniacze FRITZ!WLAN Repeater są wyjątkowo proste w konfiguracji i montażu. Do połączenia z routerem wystarczy użycie przycisku WPS, lub łatwego w obsłudze w pełni spolonizowanego kreatora w przeglądarce internetowej. Urządzenie zapamiętuje wprowadzone ustawienia, więc można je łatwo podłączyć do innego gniazdka lub przenieść w inne miejsce w domu.

- Prosty sposób na zwiększenie zasięgu WLAN
- Szybka konfiguracja za pomocą WPS
- Diody wskazujące jakość połączenia repeatera z routerem

Nowoczesna technologia połączenia

FRITZ!WLAN Repeater wyposażony został w nowoczesne technologie sieciowe, takie jak WLAN 802.11ac pozwalający na połączenia z prędkością do 1300 Mbit/s.

Dzięki funkcji Intelligent Cross Band Repeating, który pozwala na wybór bardziej wydajnego pasma, zapewniając optymalną prędkość połączenia dla wszystkich klientów. Dodatkowo, dzięki funkcji Autochannel, AVM FRITZ!WLAN Repeater 1750E znajduje optymalną częstotliwość pracy. Pozwala to na cieszenie się najlepszym możliwym połączeniem nawet jeśli w otoczeniu znajduje się wiele sieci bezprzewodowych, które mogą się wzajemnie zakłócać.

- Inteligentna zmiana pasma dzięki Cross Band Repeating pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości Repeatera, zapewniając szybkie i niezawodne połączenie
- Port Gigabit LAN do podłączenia PC, konsoli do gier i innych urządzeń sieciowych
- Optymalna jakość połączenia dzięki funkcji autokanału - dobór optymalnej częstotliwościSzybkie i łatwe poszerzenie zasięgu sieci domowej, nawet na ogród dzięki wzmacniaczowi FRITZ!WLAN Repeater 1750E

We własnych czterech ścianach router na przykład FRITZ!Box może pełnić rolę centrali sterującej wszystkimi czynnościami wykonywanymi w sieci. Przez WLAN lub bezpośrednie połączenie przewodowe można przekazywać dane do wszystkich podłączonych urządzeń, jak np. komputery, smartfony, tablety czy konsole do gier. W celu zagwarantowania najlepszego połączenia oraz zasięgu nawet w najdalszym zakątku domu, lub w ogrodzie można użyć dodatkowych produktów z rodziny FRITZ!, na przykład FRITZ!WLAN Repeater 1750E zapewniając sobie tym samym więcej możliwości wykorzystania domowej sieci.


Większa mobilność i wygoda

Jeśli router, na przykład FRITZ!Box będzie ustawiony w pomieszczeniu mieszkalnym, zasięg WLAN będzie oczywiście najlepszy w bezpośrednim sąsiedztwie tego pomieszczenia. Aby zapewnić duże natężenie sygnału w całym domu i na ogrodzie, zainstaluj wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater.


Wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater zwieszający zasięg sieci WLAN

Router, na przykład FRITZ!Box stoi na parterze, a Ty chcesz mieć pełen zasięg WLAN również na ogrodzie? Zainstaluj wzmacniacz WLAN – ustaw go w połowie odległości między strefą zewnętrzną a routerem. Wzmacniacz zwiększy zasięg WLAN, zapewniając odpowiednie natężenie sygnału, nawet jeśli urządzenia są od siebie znacznie oddalone.

MESH - co to naprawdę oznacza?

Czasami jedna sieć bezprzewodowa nie jest wystarczająco silna dla całego domu. Odbiór może być słabszy lub w niektórych pomieszczeniach może wystąpić jego zanik. Sieć siatkowa wykonuje następujące czynności: wiele punktów dostępowych generuje wiele sieci bezprzewodowych WiFi, które są łączone, tworząc pojedynczą, wspólną, zamkniętą sieć. Cała tak stworzona sieć WiFi ma tylko jedną nazwę i hasło, urządzenia końcowe, na przykład smartfon, tablet, laptop itp, przełączają się automatycznie między nadajnikami sieci, bez wiedzy i ingerencji użytkownika.
Dzięki sieciom siatkowym łatwo można cieszyć się wysokimi prędkościami podczas surfowania, przesyłania strumieniowego video lub grania - bez problemu nawet w najodleglejszych zakątkach każdego pomieszczenia.Podłączenie i konfiguracja

Siłą i dużym atutem urządzeń marki FRITZ!, jest maksymalne ułatwienie obsługi swoich urządzeń dla użytkownika końcowego, i nie inaczej jest i tym razem.
Konfigurację możemy przeprowadzić na trzy sposoby:

- Szybkie połączenie za pomocą WPS
- Konfiguracja przez przeglądarkę internetową (http://fritz.repeater)
- Konfiguracja poprzez kreator online

Panel zarządzania i dostępne funkcje

Oprócz podstawowych funkcji związanych z konfiguracją takich jak: ustawianie sposobu połączenia urządzenia z siecią, konfigurowanie zabezpieczeń, podglądu aktualnie podłączonych urządzeń, aktualizacji oprogramowania itp., warto zwrócić uwagę na kilka innych, bardzo praktycznych funkcji.

- Dwa pasma pracy 2.4 GHz jak i 5 GHz
- Możliwość regulacji mocy nadawania sygnału: 100%, 50%, 25%, 12% oraz 6%
- Timer, dzięki którym możemy zaprogramować w jakie dni i w jakich godzinach sieć ma być rozsyłana, a w jakich wyłączona.
- Izolowana sieć dla gości, dla której możemy ustalić zarówno nazwę jak i osobny klucz zabezpieczający.Specyfikacja produktu

- Typ urządzenia Wzmacniacz sygnału WiFi
- Standard WLAN AC (5 GHz) + N (2,4 GHz)
- Prędkość WLAN 1300 Mbit/s (AC) 450 Mbit/s (N)
- Obsługiwane standardy WLAN WLAN 802.11n (do 300 Mbit/s), 802.11g (54 Mbit/s) i 802.11b (11 Mbit/s)
- Port LAN Tak, Gigabit LAN (10/100/1000 Base-T)
- Tryb LAN bridge Tak
- WPS Tak, Push button
- Kompatybilny z innymi routerami Tak, bez konieczności użycia WDS
- Język menu POLSKI, ENG, DE, ES, FR, IT
- Konfiguracja przez przeglądarkę (http://fritz.repeater)
- Cross Band Repeating Tak
- Dwuzakresowosć Tak, 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie
- Szyfrowanie WPA2 (802.11i)
- Kompatybilność 802.11ac/n/g/b bez WDS
- Podłączenie 230 V, 50 Hz (wtyk euro, EN 50075)
- Wskaźniki Diody (stan urządzenia, port LAN, zasięg)
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) 76,5 x 155 x 62,6 mm
- Waga ok. 151g
- Pobór mocy ok. 5,5 W
- Wersja Refurbished: opakowanie zastępcze, gwarancja 12 miesięcy,
- Stan wizualany:
dobry
- UWAGA: przed pierwszą konfiguracją zaleca się zrobienie resetu (przytrzymaj przycisk WPS przez około 15s)

 

Cechy produktu

  • Standard pracy

    AC 1300
    N 450

  • Tryb pracy

    Repeater

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl