Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Alcad Wzmacniacz szerokopasmowy CA-770 0-24V 6wejść/1wyjście

Producent: Alcad
Dostępność:
Jest
szt.
839,00 zł Cena netto: 682,11 zł

Alcad Wzmacniacz szerokopasmowy CA-770 0-24V 6wejść/1wyjśćie

Wzmacniacz szerokopasmowy TV-SAT z sześcioma wejściami, kompatybilnymi z transmisją sygnałów telefonii komórkowej LTE700 i LTE800. Niezależnie wzmacniają pasma telewizji naziemnej i satelitarnej, sumując je i rozprowadzając na jedno wyjscię. Posiada przełącznik napięcia. Wbudowany zasilacz może automatycznie zasilać do pięciu przedwzmacniaczy i LNB.

Zastosowanie wzmacniacz Alcad CA-770

Przeznaczony do średnich i dużych instalacji analogowych i cyfrowych SMARTV, na które ma wpływ transmisja sygnałów komórkowych LTE700 i LTE800 (tzw. filtr LTE). Używany jako jedno urządzenie do przetwarzania wszystkich sygnałów telewizji naziemnej i satelitarnej, co znacznie upraszcza instalację. Posiada regulację wzmocnienia dla każdego wejścia naziemnego i SAT.
Obudowa wykonana ze znalu i ocynkowanej blachy dla maksymalnego ekranowania. Osobne obudowy dla zasilacza i obwodu wysokiej częstotliwości. Złącza typu F zostały umieszczone w dolnej części ułatwiając tym samym montaż.

Przykładowy schemat zastosowania


Specyfikacja:


   

Cechy produktu

  • Ilość wyjść

    1

  • Max. poziom wyjściowy dBµV

    122

  • Max. wzmocnienie dB

    51

Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl