Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Alcad Wzmacniacz szerokopasmowy CA-362 0-24V 4we/2wy

Producent: Alcad
Dostępność:
Jest
szt.
179,00 zł Cena netto: 145,53 zł
Cechy produktu
Ilość wyjść
2
Max. poziom wyjściowy dBµV
110
Max. wzmocnienie dB
30

 

Wzmacniacze szerokopasmowe do stacji czołowej, kompatybilne z transmisją sygnałów telefonii komórkowej LTE700 i LTE800. Zawiera filtr dla sygnałów LTE700 / 800. Wyposażony w cztery wejścia do wzmacniania i łączenia sygnałów pochodzących z anten. Zasilanie dostarczane automatycznie do przedwzmacniacza.

ZASTOSOWANIE
Średniej wielkości indywidualne cyfrowe i analogowe instalacje naziemnej telewizji, na które wpływa transmisja sygnałów telefonii komórkowej LTE700 i LTE800. Służy jako czołowy wzmacniacz instalacji. Dwa wyjścia ułatwiają dystrybucję w kształcie gwiazdy z części czołowej poprzez zastosowanie rozdzielaczy.

CHARAKTERYSTYKA
Obudowa wykonana z tworzywa ABS. Złącza typu F, które zapewniają połączenie przy minimalnym niedopasowaniu i wysokim ekranowaniu. Zasilacz izolowany od reszty obwodu wysokiej częstotliwości, spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa. Złącza typu F do przykręcania lub zaciskania.  Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl