Kategorie

Access Point Ubiquiti NanoStation 5 5GHz Wi-Fi

Dostępność:
szt.
148,00 zł Cena netto: 120,33 zł
Cechy produktu
Standard pracy
A 54
Opcje dodatkowe
Zewnętrzny
zasilany PoE
Tryb pracy
Access point
Repeater
 

 

 
Zewnętrzny access point (z funkcją repeatera) Ubiquiti NanoStation5 ze zintegrowaną anteną 14dBi jest profesjonalnym rozwiązaniem systemu bezprzewodowego. Dzięki NanoStation5 i chipsetowi Atheros możliwe jest wydajne transmitowanie bardzo dużej liczby pakietów danych na duże odległości, nawet 15 kilometrów w terenie otwartym. NanoStation jest więc doskonałym rozwiązaniem "problemu ostatniej mili" umożliwiającym prostym sposobem doprowadzenie wysoko przepustowego dostępu do sieci w miejsca, gdzie nie jest możliwe lub opłacalne posłużenie się jakimkolwiek innym łączem internetowym. Na tylnym panelu anteny znajdują się 4 diody LED, które prezentują aktualny poziom i jakość sygnału. Antena może pracować jako nadawcza lub odbiorcza - obsługuje protokoły WISP.
 
Oprogramowanie AirOS - zarządzanie sprzętem sieciowym Ubiquiti w jednym miejscu


Oprogramowanie AirOS daje dostęp użytkownikowi do zarządzania sprzętem sieciowym w obrębie sieci lokalnej. Oprogramowanie jest przejrzyste i zgodne z całym asortymentem Ubiquiti. Ponadto produkty NanoStation są odblokowanie i umożliwiają użytkownikowi wgranie oprogramowania np. z TP-Linka, D-Linka, Netisa i skonfigurowanie urządzenia w sposób kompatybilny z innym producentem. Ubiquiti zaleca jednak stosowanie oryginalnego oprogramowania AirOS w celu uniknięcia uszkodzeń produktów i utraty gwarancji.
 Opakowanie zawiera: 

  • zintegrowaną antenę NanoStation5,
  • dwie opaski montażowe do masztu,
  • adapter PoE,
  • zasilacz 12V
Specyfikacja:
Zobacz opinie o sklepie na Ceneo.pl Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl Zobacz nas na Facebooku

Zakupy

W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt HDTV oraz urządzenia do dzielenia telewizji cyfrowej. Jeśli więc zamierzasz kupić spliter przewodowy lub bezprzewodowy, profesjonalny konwerter, wysokiej jakości tuner hd Zgemma lub niezawodny multiswitch, to internetowy sklep ze sprzętem tvsat jest idealnym miejscem na zakupy!

Transport

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień

Kontakt

Telefon:
604 565 403 lub 665 635 215

E-mail:
damix@damixsat.pl